Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caribou'nun kapak hikayesindeki ada ve Drake Korsanlarının Yeni Dünya'ya ilk girdiğinde karaya bastıkları kış adası var.
Gene tekrarlıyorum sade Jack'in yaptıkları ortada iken bir yonko üç as adamıyla kimi durdurmaya veya kime saldırmaya gitti? Böyle bir şeye en yakın MF savaşı herhalde.

Gene tekrarlıyorum sade Jack'in yaptıkları ortada iken bir yonko üç as adamıyla kimi durdurmaya veya kime saldırmaya gitti? Böyle bir şeye en yakın MF savaşı herhalde.
Oda bence burda sıvamak için böyle bir yönteme başvurdu.Yoksa o dörtlü Marie Geoise'ya saldırsa durdurabilecek adam yok WG tarafında.

Oda bence burda sıvamak için böyle bir yönteme başvurdu.Yoksa o dörtlü Marie Geoise'ya saldırsa durdurabilecek adam yok WG tarafında.
Deme istediğim bu işte.
Bunlar buradan çıksın
Ama efendim nasıl çıksın
Çıksın işte bana ne bir şekilde onlar orada olmasın.

Küçük bir ihtimal başka bir Yonko ile savaşmaya gitmiş olabilirler.Ama bu dediğim olsaydı seride mutlaka 2 satırda olsa sözü geçerdi.
İki satır bile olsa az yahu. Yonko üç komutanıyla 1000 sayıdır nereye gitti. Bir Shanks ki onlar zaten malum bir de Babalık. Orada kötü yaptı bence Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık