Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4’la vursa Flying Five diye isim değiştirmek zorunda kalırlardı.
Öyle.İleri b.haki+g4 vursa yarısını tekler uçan altılının.

Luffy en ezik g3 saldırısını koysada Chinjao orada sivri kafalı olmamasını geçtim güçten düşmüş halde bayağı. Garp ile kafa tokuşturan genç hali, en ezik gear3 seviyesi hakili yumruğa yamulmaz yani. Oars'ında genç Chinjao'dan eksiği olmaması belli ödülünden. Tamamen ödüle bakmıyorum biliyorsun zaten, ödüllerle direk güç seviyesi kurmuyorum yani. Ama 550 milyon gibi bir ödül bile '' Efsane korsan '' ligine giriyor yeni dünyada. Bunu Chinjao'yu odaklı gösterirken '' Efsane korsan '' diye söylediler açıkça. O kadar yüksek ödüle sahip birisini 3 kuruşluk, boş adam gibi düşünmemek lazım.;)
Boş adam değil.Luffy'yi çok güçlü görüyorum dediğim gibi ben.İleri seviye silahlanma+ileri seviye gözlem+g4 falan dehşet şeyler yani.

Üstelik o birde zombiydi, acı çekmiyordu. Asgard Moria ondanda güçlü dediler. Luffy lastik olduğu için adayı 2 ye ayıran saldırıdan çizik almadı. Yoksa Asgard Moria rahatlıkla yonkou 4.adamından güçlüydü. 3.adam etmezdi ama 4.adamın üstündeydi, Perospero yu harcardı.

Bizimkilerin dövüştüğüde rahat 4.adam seviyesiydi.
Aynen zombi Oars 500 milyon ederdi en az.Asgard modu düşün işte baya tehlikeliydi.Yalnız anlamadığım elinde Ryuma gibi beden vardı.Canlı Oars ondan güçlü müydü yani ? Garip.En iyi gölgeyi Ryuma için saklamasını beklerdim ben.Ama işte ona da kılıç ustası gölgesi lazım olabilir.Mihawk’ın gölgeyi alamayacağına göre... Ama şu net Ryuma’ya Zoro gölgesi konsa bence Zoro kendi gölgesini yenemezdi Luffy gibi.Onun için yazar öyle birşey yapmadı.

Üye silindi 1004

Shanks alabilir mi? Adamın kolu yok, sol kulağını kapatamaz Apoo için ?
Apoo, Shanks'ın antisi zaten. Shanks'ın en ufak şansı yok Apoo'nun inanılmaz meyve gücüne karşı. Beyazsakal ve Linlin'i çok rahat alır yaşlı annesine zurna çalan adamın yaptığını yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık