Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo Cracker için counter pick'dir. Aynı şekilde Law da Cracker'a karşı çok avantajlıdır. Dof zorlanarak, Law ise en olmadı dövüş içerisinde gelişerek bu adamı yener. Bana göre yenememe ihtimalleri yok hatta. Ayrıca Cracker, Pica gibi kancık stayla dövüşen elemanları çok kale alamıyorum ben hani övecek olsam bile durur bir düşünürüm bu adamlardan öyle haz etmem

Akıl mantık var mı su yazdığında? Fırlatmayı basınç ile yapıyor. Birini kilometrelerce fırlatacak basınç ona nasıl etki eder azıcık düşünsen idrak edersin zaten. Onun dışında yediği basınçla dişi kırılıyor kendi askerine çarpması ile de bir kaç tanesi daha kırılıyor.
Krakerin Luffynin darbesinden sonraki hali ile kendi askerlerine çarptıktan sonraki haline bakarak neyin ne olduğunu anlayacak mantık seviyesinde olduğunu düşünüyorum.

@William cutting öyle zaten.O müthiş hızlı çevik az kalsın Luffynin kolunu alacak adam 11 saatte çizik atamamis adama.

Bunlar kaç saat dövüşüyor. Gayet şatonun olduğu kısma yaklaşmış olabilirler, ki yukarıda attığım resimde şato çok uzakta gözükmüyor.

Hatta yaklaştıkları sayfa sayfa atayım. Bunlar Cracker savaşının ilk kısımlarından. Sonraki bölümlerde yavaş yavaş şatoyu daha yakın planda çizilmiş görüyoruz.

Bu kadar yakındaysa çok büyük sıkıntı var neden dersen patlamadan sonra o şato yıkılıyor bu persfektifle tüm ayartan ormanı kaplamalı fakat bizimkiler bir ayartan orman kadar daha kaçıyorlar yanlışım yoksa. Bunlarda resimler

Krakerin Luffynin darbesinden sonraki hali ile kendi askerlerine çarptıktan sonraki haline bakarak neyin ne olduğunu anlayacak mantık seviyesinde olduğunu düşünüyorum.

@William cutting öyle zaten.O müthiş hızlı çevik az kalsın Luffynin kolunu alacak adam 11 saatte çizik atamamis adama.

Suratı basınçtan ne hale gelmiş. İlk dişi orada kırılıyor. Suratının kanaması ise sert askerlere çarptıktan sonra. Sert bir duvarı kırıp delmeni sağlatacak kadar sana basınç uygulayacak hatta yetmeyip seni kilometrelerce uçuracak olan bir atak için sadece askerlere çarpması ve binalara çarpması ona zarar veriyor demek mantık ve akıl ile çelişkidir.

@Eustass Captain Kidd @RedTeroR

Benim gözlerim pek iyi görmüyor galiba. Şu işaretlediğim binaya çarpmıyor mu Cracker? Hee, o zaman nasıl ada değiştirmiş oluyor.. :(

Ada işin mübalağası. Baya baya uçuyor. Kilometrelerce. Tam da hatırlayamamıştım kakao peynir adalarında diye hatırlıyordum ayartan orman. O nokta çok önemli değil. Hiçbir şeye çarpmasa belki de ada bile değiştirir idi. Sonuçta ne kadar sert bir şeye çarparsan hızın o kadar yavaşlıyor. Çok sert olan 3 tane kendi askeri dışında ağaçlara binalara her şeye çarpıyor da anca duruyor. Baya güçlü bir atak yediğini anlatmak istemiş. Vergo o atağa canını bırakırdı. Abartmayın yahu.:D

Bu kadar yakındaysa çok büyük sıkıntı var neden dersen patlamadan sonra o şato yıkılıyor bu persfektifle tüm ayartan ormanı kaplamalı fakat bizimkiler bir ayartan orman kadar daha kaçıyorlar yanlışım yoksa. Bunlarda resimler

Yalnız ormanın olduğu yere doğru düşmüyor. Sağ üst panelde düştüğü yer gözüküyor bak.

Orman ise Güneybatı kısmında.

Ada işin mübalağası. Baya baya uçuyor. Kilometrelerce. Tam da hatırlayamamıştım kakao peynir adalarında diye hatırlıyordum ayartan orman. O nokta çok önemli değil. Hiçbir şeye çarpmasa belki de ada bile değiştirir idi. Sonuçta ne kadar sert bir şeye çarparsan hızın o kadar yavaşlıyor. Çok sert olan 3 tane kendi askeri dışında ağaçlara binalara her şeye çarpıyor da anca duruyor. Baya güçlü bir atak yediğini anlatmak istemiş. Vergo o atağa canını bırakırdı. Abartmayın yahu.:D
Orman Whole Cake adasında. Yukarıda küçük panelde gözüküyor. :D

Vergo yese giderdi o ayrı. Ancak Doflamingo da şehrin ortasına kadar uçuyor. Hani o da kaç tane binaya çarpıyor ve hiçbir şey olmamış gibi kalkabiliyor. Üstelik öncesinde hasarlar malum.

Son düzenleme:
G4'le mücadele edemeyeni YK3 ten güçlü görmeyi anlamak mümkün değil. Luffy'nin karşılaştığı iki komutan da G4'le mücadele edebildi. Dof'un karizmasına ve OP dünyasındaki önemine aldanmamak lazım. Croco'nun laflarının altını bir nebze doldurabilen hali. İkisi de karizmatik, meyve yeteneklerini iyi kullanıyorlar o kadar.
Dof Cracker'dan siklet olarak üstün olsa Luffy G4'le üstünlük kurup bisküvi falan dinlemeden Cracker'ı komaya sokardı. Nami'siz hem de.

Tankman saldırısı epey güçlü küçümsemiyorum.Ama Kkg kadar güçlü değil.Tankman 3x ise Kkg 4x eder.Niye derseniz Kkg güçlü bir meyvenin uyanışındaki Savunma + Saldırıyı geçiyor üzerine vurduğu rakip zemine çarpınca tüm adayı havaya kaldırıyor.King Kong Gun Tank saldırısına eşit olsa bile dressrosada atılana eşit değildir yani.Her vuruşun aynı olmadığını düşünürsek.

Bu öyle askerleri kırmaktan fazlası.Uyanmış meyvenin en uç saldırı tekniği mızrak gibi gelirken onu geçip devamını getiriyor.

Doflamingo ve kraker kıyaslayacak olursak ise şu var.Tankman yiyen krakerin ağzı burnu dağıldı yer yemez bilinci kapandı tipi çok harap vaziyette çizildi askerlere çarpmadan önce bile.Doflamingo ise kafasına darbeyi alırken öyle değil dişlerini sıkarken görülüyor ve zemine çarptıktan sonra bilincini kaybediyor muhtemelen.Ağzı burnu dağılmıyor anında yani.

Üstelik kraker ilk darbesinde bu hale düşmüşken Doflamingo öncesinde birçok boundman saldırısını tanklamışken bu şekilde çiziliyor.Fizik ve dayanıklılıkları arasında fark olduğu belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 134)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık