Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir çok şeye bağlanabilir o. : D

Kozoburo ile birlikte gelen insanlardan birisinin torunu bile olabilir. Çakal Oda ucunu açık bırakmış.

To put it in other words, who Zoro meant by "a geezer in his village" that he met was actually grandpa Shimotsuki Kozaburo-san himself, who comes from the Wano Country. Oh? Then could that mean...Zoro's lineage...?! Well, the story of Shimotsuki Kozaburo, the samurai who founded Shimotsuki Village, is all I'm willing to share today!
Tabii canım, bir kesinlik yok ama bunu yazdıysa açıklaması lazım artık. SBS'de de gizemli bıraktığına göre mangada açıklayacak demektir. :flaugh:

Sebepleri aynı olmasa da, ikisi de en nihayetinde gafil avlanmak suretiyle yedirilen saldırılar. Aka'ya suç bulabilirsin. Dikkatli olmalıydı diyebilirsin. Haklı da olursun, ancak konu o değil. Konu hazırlıksız yenilen darbelerin bitiriciliği.

KK bana göre önüne geleni vurduğu gibi indirecek güçte olmak değil. OP de öyle bir seri değil zaten. Görürsün bak Luffy vs Karasakal'da bile araya nasıl şans faktörleri, yardımlar girecek. Karasakal'ın da dediği gibi "Zirveyi hedefliyorsan, yumruklarının seni götüremeyeceği dövüşler bulacaksın"
Yine de KK seviyesi, OP dünyasında güç olarak en üst seviye, bunu inkar etmek anlamsız. Ancak bu demek değil ki zirve karakterlerden sayılacak amirallerden iki tanesini aynı anda alsın.
Bence KK iki amiral alır diyenler ya amiralleri çok küçümsüyor ya da iki kişiyle aynı anda dövüşmenin ne kadar zor olacağını akıllarına getiremiyor.

Şimdi sana çok net bir örnek. Lütfü hem P1'dan hem de Ulti'den çok daha güçlü olmasına rağmen, ikiye karşı tek olduğu için açık verdi ve normalde düşmeyeceği bir duruma düştü. Ben bundan bahsediyorum. İki kişiye karşı dövüşmek açık vermene yol açar. KK iki tane sol kolu aynı anda alır derim. Sağ kol söz konusuysa, hangi ikili olduklarına göre değişir derim. İki amirali ise net alamaz diyorum.
Lütfü mal çünkü. Hiçbir dövüşün kaale almamak lazım :)

@RedTeroR
Hayır ben sadece senin kaçmanın "onursuzluk" olarak gördüğünü söylediğin için Mihawk'ında dövüşten kaçtığı için onuda onursuz görüyor musun diye sorum soru çok basitti :D Niye buralara kadar geldi konu anlamıyorum.

@RedTeroR
Hayır ben sadece senin kaçmanın "onursuzluk" olarak gördüğünü söylediğin için Mihawk'ında dövüşten kaçtığı için onuda onursuz görüyor musun diye sorum soru çok basitti :D Niye buralara kadar geldi konu anlamıyorum.
Haaa, ee ben orada onurlu diye diretmedim ki, şakaya vurup ertelemeyi takıntı haline getirmiş demiştim.

Mihawk'ın ne kadar onurlu dövüştüğü ile ilgili çok uç bir durum görmedik, Zoro'nun yüzünü dönmesinden etkilenmesi var o da zaten kendi yaptığı bir şey değildi.

Haaa, ee ben orada onurlu diye diretmedim ki, şakaya vurup ertelemeyi takıntı haline getirmiş demiştim.

Mihawk'ın ne kadar onurlu dövüştüğü ile ilgili çok uç bir durum görmedik, Zoro'nun yüzünü dönmesinden etkilenmesi var o da zaten kendi yaptığı bir şey değildi.
He şuydu la dünden beri konuştuğumuz ferit la niye bu kadar uzadı anlamadım ki karışık cümleler mi kurdum naptım yav. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık