Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sahnelerden dolayı Momo ölse de gam yemez.Gözü açık gitmeyecek en azından.:ehe:

Tam fantezi ürünü olmuş.Kapağa Reijuu çizmişler.Az kaldı Ryokugyu kadın elinden yemek yiyormuş falan hayalleri gerçekleştirmişler.Bir noktaya kadar iyi gidiyordu aslında senaryo olarak özenmişler güç dengesi için olmasa da.Ama Dragon 10 milyar ödül yazdıklarında güldüm yok daha neler.O noktaya kadar mantıklı gidiyordu.Roger'ı ikiye katlamış Dragon. :D
Ryokugyu kadınla yatakta bile çizilmiş. Herifler bunu nasıl hayal etmişse Playboy amiralimiz olmuş :d

Kuzan dediğimiz adam Sakazuki ve Borsalino ile aynı kalibrede birisi. Yeteneği de büyük tehlike arz ediyor. Orada Jack, Jozu, Smoothie, Queen falan olsa Doflamingo gibi kurulabilecekleri şüpheli.
Açıkçası bana ne Jack ne Smoothie ne de Queen bir türlü Doflamingo'dan güçlüymüş gibi gelmiyor. Yani bir Katakuri gibi Yc 1 olmasa da bu sayılan isimlerden güçlü olsa sırıtmaz.

Açıkçası bana ne Jack ne Smoothie ne de Queen bir türlü Doflamingo'dan güçlüymüş gibi gelmiyor. Yani bir Katakuri gibi Yc 1 olmasa da bu sayılan isimlerden güçlü olsa sırıtmaz.
Dof dediğimiz karakteri çok derin işledi mangaka ve meyvesini güzel şekilde tasarlamış bir şekilde sundu Cracker'ın Smoothi'nin arka planını göremeyeceğimiz için sağlam karakterler olarak gözükmeyebilir veya meyvelerine çok deyinmeden geçebilir Katakuri'de bile az da olsa işledi Ray FB'si ile Kata desteklendi falan diğerlerinde bunlar pek yapılmadı hele Smoothie bildiğin - Aman tadımız kaçmasın Ali Rıza bey durumunda idi WCI'da.

Kucak mucak hayırdır ya? Kozuki prensesi Hiyori hakkındaki bu tarz mide bulandırıcı söylemleri kınıyorum. Denjiro abisinin gözetiminde bir süre keriz silkeledi sadece. Benim bu mangada gördüğüm tek kucakçı Luffy...

Kucak mucak hayırdır ya? Kozuki prensesi Hiyori hakkındaki bu tarz mide bulandırıcı söylemleri kınıyorum. Denjiro abisinin gözetiminde bir süre keriz silkeledi sadece. Benim bu mangada gördüğüm tek kucakçı Luffy...
Aynı cümlede kendisiyle çelişen nadir üyelerden tebrik ediyorum bu arkadaşı.

Konunun hassas oluşu 3 maymunu oynamamızı gerektirmiyor. Önceki arclarda çaresiz kalan prensesleri de gördük kimse Hiyori gibi yaptığı işten zevk almıyordu.

Jack denilen karakter Shutenmaru tarafından çizilmemiş miydi? Aynısını Doff'a yapabileceğini düşünmüyorum mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık