Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nesi iyi ?

Ace'den nasıl farkı yok ? Ace kaptanı olarak görmediğinde gücü yetmese bile dalıyordu seninki gücü yetmez diye adam arıyor bildiğin :oleyo2:
Birisi canını bağışlamış adamı yüzsüz gibi her gece öldürmeye çalışan birisi,birisi de küçüklükten beri evlatlarının canını almaktan gram çekinmeyen psikopatla yaşayan birisi :( Birisi kardeşleri için ada yakar,rol yapmaya başlayıp onu gerçek kılar birisi de Babalık sağolasın yav deyip milletin emeğini hiç eder vallahi güzel fıkra devamı gelir umarım :D

Queen'in Bm'nin kafasına uçtuğu sahne Bm'nin Queen'i fırlatmasından çok daha etkili bir çarpışma ve Queen o çarpmışmadan off demeden çıktıysa Bm'nin Queen'i fırlattığı sahnede Queen'in bilincinin kaybolduğunu düşünüp Luffy ve Queen'in dayanıklılığını karşılaştırmak hata olur.
Bm'nin Queen'in kafasını yere vurması ve kuyruğundan tutup Luffy'nin deniz canavarına yaptığının aynısını yapması nasıl daha kötü yahu.Ki birisi darbelerden sonra kaç dk yerde yatmaya devam ediyor.Luffy Linlin'i oyalarken anca kendine geliyor 2 dkda bile değil.Luffy'nin net bir şekilde Queen'den dayanıklı olduğu barizken devamını yazmaya gerek görmüyorum.Sanji'nin saldırı gücü Zoro eder demek gibi bir şey bu çünkü.Luffy'nin bosslarda yediği dayakları toplarsak tüm yıkımcılara yeter bırak Queen denen kekoyu.

Birisi canını bağışlamış adamı yüzsüz gibi her gece öldürmeye çalışan birisi,birisi de küçüklükten beri evlatlarının canını almaktan gram çekinmeyen psikopatla yaşayan birisi :( Birisi kardeşleri için ada yakar,rol yapmaya başlayıp onu gerçek kılar birisi de Babalık sağolasın yav deyip milletin emeğini hiç eder vallahi güzel fıkra devamı gelir umarım :D
Sağ ol

Canını bağışladığı ? Ace mi diyor canımı bağışla diye ? Ace kaptanı olarak mı görüyor ? Yok böyle olaylar, seninki bildiğin nefret ettiği kadına gücü yetmiyor diye adam arıyor insanda az karakter olur dalarsın kaybedersin ölürsün yada çıkar gidersin. Kata, boş adam, bomboş adam, iki dakika önce ağzını görenleri kesip iki dakika sonra ailesini tehlikeye atıp kendisini deşer.

Senin savunduğun adam sırf senaryoya göre eğilip bükülen karaktersiz bir kişiliktir. Aç baştan sona oku tekrar top kesi Oda'nın nasıl mundar ettiğini görürsün xD

Canını bağışladığı ? Ace mi diyor canımı bağışla diye ? Ace kaptanı olarak mı görüyor ? Yok böyle olaylar, seninki bildiğin nefret ettiği kadına gücü yetmiyor diye adam arıyor insanda az karakter olur dalarsın kaybedersin ölürsün yada çıkar gidersin. Kata, boş adam, bomboş adam, iki dakika önce ağzını görenleri kesip iki dakika sonra ailesini tehlikeye atıp kendisini deşer.

Senin savunduğun adam sırf senaryoya göre eğilip bükülen karaktersiz bir kişiliktir. Aç baştan sona oku tekrar top kesi Oda'nın nasıl mundar ettiğini görürsün xD
Görüp görmesin bu önemli değil.Adam Ace'e acımak zorunda değil ki.Birisi evlatlarına acımıyor diyorum birisi ise daha tanımadığı saniyelik kapıştığı adama gel tayfama katıl oğlum ol diyor.Ace de gidiyor herifi indirmeye çalışıyor her gece.Benim savunduğum adamın karakteri en başından belli.Dövüşe kimsenin karışmaması hakkındaki düşüncesi bile herifin kendini deşmesinden 13 bölüm önce oluyor.Senaryoyu doğru takip etmeyip de kurguya suç atmak da ayrı güzel :D

Bak senaryo uğruna dediğin şeyin cevabını Oda 880.bölümde nasıl vermiş.Bana baştan oku diyecek de son adamsın onu da söyliyeyim :D

Görüp görmesin bu önemli değil.Adam Ace'e acımak zorunda değil ki.Birisi evlatlarına acımıyor diyorum birisi ise daha tanımadığı saniyelik kapıştığı adama gel tayfama katıl oğlum ol diyor.Ace de gidiyor herifi indirmeye çalışıyor her gece.Benim savunduğum adamın karakteri en başından belli.Dövüşe kimsenin karışmaması hakkındaki düşüncesi bile herifin kendini deşmesinden 11 bölüm önce oluyor.Senaryoyu doğru takip etmeyip de kurguya suç atmak da ayrı güzel :D
:hhh:

Kendini böyle kandırabilmene şaşırıyorum gerçekten xD Dövüşe kimse karışmasın dediğin adamın rakibi bir sürü olay yaptı hatta kaçıp gitti sonra geri geldi hala teke tek onurlu bir kapışma olarak mı gördü yani. Ben basit bir şeyden bahsediyorum adamın öyle bir karakteri yok, çay içmeye gelmeyen adamın ailesi öldürülmüşken onuru deredeydi ? Ağzını görün adamlara onurunun hangi kısmını gösterdi xD Boş laflar bunlar senaryoya göre takılıyordu işte ilk başta pek konuşmayan iş gören bir karakterken sonralara doğru rakibi gaza getirmek için bağırıp çağıran yenilmek için eline geçen tüm fırsatlara zıplayan dandik bir karakter oldu. Kata düşündüğün gibi sağlam bir karakter falan değildi inanılmaz zaafları olan, ne yapacağına tam karar verememiş, kimlik karmaşası yaşayan bir ergendi :oleyo2:

:hhh:

Kendini böyle kandırabilmene şaşırıyorum gerçekten xD Dövüşe kimse karışmasın dediğin adamın rakibi bir sürü olay yaptı hatta kaçıp gitti sonra geri geldi hala teke tek onurlu bir kapışma olarak mı gördü yani. Ben basit bir şeyden bahsediyorum adamın öyle bir karakteri yok, çay içmeye gelmeyen adamın ailesi öldürülmüşken onuru deredeydi ? Ağzını görün adamlara onurunun hangi kısmını gösterdi xD Boş laflar bunlar senaryoya göre takılıyordu işte ilk başta pek konuşmayan iş gören bir karakterken sonralara doğru rakibi gaza getirmek için bağırıp çağıran yenilmek için eline geçen tüm fırsatlara zıplayan dandik bir karakter oldu. Kata düşündüğün gibi sağlam bir karakter falan değildi inanılmaz zaafları olan, ne yapacağına tam karar verememiş, kimlik karmaşası yaşayan bir ergendi :oleyo2:
Kimseye yapmadığım bir şeyi istisna olarak sana yapıyorum yav he he.Arcı Zoro yok diye atlayarak okumandan dolayı ne olup bittiğini de hatırlamıyorsun yazmama bile gerek yok.

Katanın yaşadığı kimliksizliği ve karmaşayı bile göremediysen ne söyliyebilirim sana yav he he yi de sen kullandın ilk xD
Manga paneli var bakıp bakmamak senin bileceğin bir eylem.Ace'i aklamak için saydığın senaryolar değil bu ama :D Mangada geçiyor dediklerinin aksine.Herif 1v1 dövüş onuruna sahip kardeşlerinin tehlikede olmadığı yerde haksız yere öne geçtiğini düşündüğü için kendini deşiyor.Adam bunu 880 de açıklamış.Daha ne diyeyim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık