Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı kişiler aynı mesajları atarak daha önce tartıştı bu konuyu böyle dejavu olmaz lan kim bizim aklımızla oynuyor simulasyondamıyız ben kimin charıyım *******... Çok net hatırladım şu sayfayı son yılların en net dejavusu oldu benim için. Ya da @Çörekçioğlu Luffy o kadar çok Luffy savunuyorsun ki aynı mesajları başka konularda da atmış olma ihtimalin var ve benim kafa oraya gitti. Bu arada mesele yemekse az biraz yokluk görmüş küçük çocuklar bile Luffy'den daha fazla nefsine hakimdir bu konuda orası doğru. Zoro'yu buradan övebilirsiniz bak
Azalttım oysa ki..:( Şimdilerde çok yazmamaya çalışıyorum artık. Bazen canım sıkılıyor, o kadar. Kafa dağıtmak için yani. Normalde tamamen bırakmak istiyorum ama yine yazıyoruz bazen. Dediğin doğrudur bu arada. Bazen tekrara düştüğüm oluyordur. Zaten tartışılan belli başlı konular var. Haliyle onlar hakkındaki görüşlerimiz değişmediği için benzer cümleler kullanıyoruz.

İyi de bahsettiğinin kayık olayı olduğunu nereden çıkardın?

Burada ilk karşılaştıklarında Yasu parasının olmadığını söylemiyor mu?

Ayrıca Yasu'nun''Seninleyken hiçbir öğün için endişelenmem gerekmiyor.'' sözünü unutma. Buradan yemek konusunda sıkıntı yaşamadıklarını anlayabiliriz.
Buraları baştan bir okuyayım da, sana dönerim tekrar. :)

Zoro Luffy’nin tayfasına girdi şu an emri altında ve belki de en sadıkları. Sevdiği de doğrudur. Luffy kadar da iradeli çizmiyor çünkü Luffy’nin iradesine bağlı çiziyor. Aralarında dostluk ve sevgi var ama kaptan ve tayfa ilişkisi de var. Luffy herkesi etrafında toplayacak iradeye sahiptir ve Zoro her ne kadar özel bir adam olsa da diğer herkesin içinden biridir.
Luffy’nin emri altına nasıl girdi peki? Ve diğer supernovalar ne defi Zoro için? Kaç kete kaptan bu olmalı denildi? Gayet de diğerlerinden farklı ve Luffy kadar iradeli bir adam... İradesine bağlı olmasının en büyük sebebi duyduğu sevgi ve verdiği söz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık