Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapar dostum yapar niye yapamasın? Tek g3 = Storm gayet olası. Luffy'nin enies lobby'deki final saldırısı gear2'liydi ve Gear3'ün epey ötesindeydi o an için gayet ortada manga. Gear2 ile yapıyor bunu daha alt vites ile ama toplamda yaptığı etki Gear3'ün bile 1 gömlek üstünde bunda anlamayacak ne var? Luffy düz halde diye alabasta nihai atağı 1 g3 yumruğu etmiyor anlamı taşımıyor yani.

Luffy Lucci'yi final atağı g3 ile değil gear2 tekniğiyle yeniyor çünkü.
Bende enayi diyorum Luffy'e başka bir şey demiyorum dostum.

Bende enayi diyorum Luffy'e başka bir şey demiyorum dostum.
Bak anlamıyorsun dediğimi. Daha alt vitesle yapılan Jet Gattling saldırısı, Gear3 Pistol'ün 1 atağının yaptığı etkiden epey yüksek. Düz haliyle yaptığı Alabasta Final atağıda yani bir schibukai'yi yendiği atakta gear3 etsin 1 tanesinden, bu abartı birşey değilki mangaya göre. Totale bakmak lazım yani.

Neyse konudan dağılıyoruz istediğini düşünmekte özgürsün.

Kaku, Zoro'nun içindeki ruhu/Hakiyi bile anlayan adam yahu, gittim tekrar okudum o bölümleri, düşüncelerim değişmedi. Jyabura gibi bir avelle kıyaslanması bile saçma bu adamın, yazık. Bir arkadaşın dediği gibi 1 gömlekten fazla var aralarında 2 gömlek değildir tabi. 2 yıl aradan sonra aradaki fark çok daha artmıştır zaten, Kaku genç ve baharında bir adam 23 yaşında bile bu kadar kaliteli bir 2.adam olabilmiş helal olsun, başarılı.

Zoro ve Kaku dövüşünü şuradan itibaren okuyabilirsiniz devamını ;

Sanji ve avel Jabra dövüşünüde atayım o da burada ;

Herhangi bir Jabra üstünlüğünü geçtim denklik bile söz konusu değil. Kaku'nun dövüş başındaki hali bile farkını koymuş resmen. Sanji o arc yenemezdi bu adamı, dj ilede yenemezdi nihai saldırıları çarpıştığında üstün olan taraf Kaku olurdu. Kaku'nun atakları > Diable jambe rahat diyorum. Diable jambe Shishi sonson bile etmezdi. Shishi sonson küçümsenmesin, ölü zoro o atakla Kuma'dan kan alıyor kan, Diable jambe gibi bir teknik ilk çıkışında sükse yapmış olsa bile Zoro'nun en iyi 2.atağı etmezdi 2 yıl önce, bu net.

Kaku, Zoro'nun içindeki ruhu/Hakiyi bile anlayan adam yahu, gittim tekrar okudum o bölümleri, düşüncelerim değişmedi. Jyabura gibi bir avelle kıyaslanması bile saçma bu adamın, yazık. Bir arkadaşın dediği gibi 1 gömlekten fazla var aralarında 2 gömlek değildir tabi. 2 yıl aradan sonra aradaki fark çok daha artmıştır zaten, Kaku genç ve baharında bir adam 23 yaşında bile bu kadar kaliteli bir 2.adam olabilmiş helal olsun, başarılı.

Zoro ve Kaku dövüşünü şuradan itibaren okuyabilirsiniz devamını ;

Sanji ve avel Jabra dövüşünüde atayım o da burada ;

Herhangi bir Jabra üstünlüğünü geçtim denklik bile söz konusu değil. Kaku'nun dövüş başındaki hali bile farkını koymuş resmen. Sanji o arc yenemezdi bu adamı, dj ilede yenemezdi nihai saldırıları çarpıştığında üstün olan taraf Kaku olurdu. Kaku'nun atakları > Diable jambe rahat diyorum. Diable jambe Shishi sonson bile etmezdi. Shishi sonson küçümsenmesin, ölü zoro o atakla Kuma'dan kan alıyor kan, Diable jambe gibi bir teknik ilk çıkışında sükse yapmış olsa bile Zoro'nun en iyi 2.atağı etmezdi 2 yıl önce, bu net.
Kaku savunma, saldırı ve fiziksel güç olarak Jyabura'dan iyiydi. Zaten normal şartlarda da Zoro'nun rakipleri savunma gücü yüksek rakipler. Dolayısıyla Zoro bu zamana kadar savunması güçlü kişilerle karşılaşarak saldırı yönünü geliştirmiştir. Kaku da bu karakterlerden biriydi. Yani Jyabura hiçbir yönüyle Kaku'dan iyi değildi desek yanlış bir bilgi olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık