Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin'de çok büyük sıkıntı var.
Linlin'in kişilik sorunları var. Karakterin tasarımı, hikayede tuttuğu alan, evren içinde tutarlı oluşturulmuş bir karakter olması gayet iyi yazılmış.
Katakuri
Perospero
Smoothie
Cracker
Amande
Galeta
Tamago
Oven
Bence bu karakterler tasarım olarak çok güzel.
Tasarımdan kastın görsel tasarım ise Linlin tayfası Oda'nın çizdiği diğer tüm karakterler gibi ilgi çekici ve marjinal. Kimisi diğer karakterleri daha fazla sever sen başka karakterleri. Ama Linlin'in çocukları seri içerisindeki gerçekliğe oturmayan çok havada kalmış karakterler. Kaido'nun ve Moria'nın tayfasına da böyle bir sıkıntı var.

Linlin'in kişilik sorunları var. Karakterin tasarımı, hikayede tuttuğu alan, evren içinde tutarlı oluşturulmuş bir karakter olması gayet iyi yazılmış.

Tasarımdan kastın görsel tasarım ise Linlin tayfası Oda'nın çizdiği diğer tüm karakterler gibi ilgi çekici ve marjinal. Kimisi diğer karakterleri daha fazla sever sen başka karakterleri. Ama Linlin'in çocukları seri içerisindeki gerçekliğe oturmayan çok havada kalmış karakterler. Kaido'nun ve Moria'nın tayfasına da böyle bir sıkıntı var.
Havada kalmıştan kastını anlayamadım. İşlenişini mi sıkıntılı buldun?

Üye silindi 5781

Bence herkes 956 ve 957. sayıyı 2-3 defa gözden geçirsin. Üstü kapalı o kadar fazla zincirlenmiş durum var ki biri çözüldü mü diğeri çözülecek.Garp'ın sözleri Morgan'ın "Suikast girişimi" demesi , Sengoku'nun imâlı "Tesadüf" sözü...Var mı senaryosu olan. Benim kafamda bir yazı var , fikri olanların da fikrini almak istedim.

O değil de kimse bahsetmedi doğru düzgün.Bende yazacaktım fırsat olmadı.

Kaido'nun öz be öz kızı Oden olmak kolay değil diyor.Bir Oden kolay yetişmiyor diyor yahu.:hoo: Düşmanın kızı söylüyor bunları.Kaido hakkaten gölgesinde kalmış.

Oden fanları bu fırsatı nasıl kaçırırsınız ? Çoktan bunun üzerinden yürümeniz propaganda yapmanız gerekiyordu neredesiniz ?

@Kuroro @Smoker @Roronoa Zoro

Havada kalmıştan kastını anlayamadım. İşlenişini mi sıkıntılı buldun?
Meyveleri en büyük tutarsızlık, Kaido tayfası için de geçerli bu durum.

Mane Mane ve Bari Bari Wano da, olması gereken zamanda olması gereken yerde karşımıza çıkmasına nasıl seri içerisinde tutarsız bulup yaptım oldu havasında hareket olarak değerlendirdiysem. Yemek temalı meyvelerin Linlin'in çocuklarında, canavar temalı meyvelerin de Kaido'nun tayfasında olması aynı hissi uyandırıyor. Karakterin seride gözükmeden önce var olduğu havasını yakalamamı engelliyor. Bu durum da karakterlerin temelsiz olarak yaratıldığını hissettiriyor.

O değil de kimse bahsetmedi doğru düzgün.Bende yazacaktım fırsat olmadı.

Kaido'nun öz be öz kızı Oden olmak kolay değil diyor.Bir Oden kolay yetişmiyor diyor yahu.:hoo: Düşmanın kızı söylüyor bunları.Kaido hakkaten gölgesinde kalmış.

Oden fanları bu fırsatı nasıl kaçırırsınız ? Çoktan bunun üzerinden yürümeniz propaganda yapmanız gerekiyordu neredesiniz ?

@Kuroro @Smoker @Roronoa Zoro
Yanlış anlamışsın. Oden olman kolay değil demesinin sebebi, bu yüzden sürekli babasından dayak yemesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık