Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında en güçlüsü WB idi. Hükumetin yalan reklamları bu Mihawk falan :)
Mihawk Zoro'ya "Zirvede kalacağım ve seni bekleyeceğim." diyordu. Yani Mihawk en iyi kılıç ustası olduğunu kabul ediyor. Şu da var ben Wb'nin kılıç kullandığını hiç görmedim ki Mihawk zaten "Onunla aramızdaki farkı görmek istiyorum." demişti. Wb kılıç kullansaydı zaten Mihawk'a en iyi kılıç ustası denmezdi.

Mihawk Zoro'ya "Zirvede kalacağım ve seni bekleyeceğim." diyordu. Yani Mihawk en iyi kılıç ustası olduğunu kabul ediyor. Şu da var ben Wb'nin kılıç kullandığını hiç görmedim ki Mihawk zaten "Onunla aramızdaki farkı görmek istiyorum." demişti. Wb kılıç kullansaydı zaten Mihawk'a en iyi kılıç ustası denmezdi.
Wb nin gücü kullandığı kılıcında değilki meyvesinde en iyi kılıç ustası ünvanını alamazdı yinede

Bisentosu kılıç sayılıyor.

Wb nin gücü kullandığı kılıcında değilki meyvesinde en iyi kılıç ustası ünvanını alamazdı yinede
Beyazbıyık'ın gücü Oden'ın hatıralarında Roger ile kapışırken net bir şekilde haki kökenli olduğu gösteriliyor. Zaten hiçbir meyve seni o noktaya taşıyamaz. Adamın zırh hakisi taşıyor aynı Roger'ınki gibi.

WB böyle şeyleri umursamayan biri, serideki makam mevki delilerinden değil. :) İsteseydi zaten Korsanlar Kralı olurdu Roger yerine bu çok bariz bir şey. Mihowk ile Roger aynı dönemin korsanları olsaydı Roger KK olamazdı zaten. :oops:
Mihawk ile Roger aynı dönemde olsaydı Mihawk'ın son meydan okuması Roger'a olurdu. Roger'ın taşan hakisine biat ederdi.

Mihawk ile Roger aynı dönemde olsaydı Mihawk'ın son meydan okuması Roger'a olurdu. Roger'ın taşan hakisine biat ederdi.
Roger ona sakin bir hayat garantisi verseydi iyi hadi geç diyebilirdi evet. Kendisi zevkine düşkün birisi, bir korsanın ulaşabileceği en yüksek seviyeye ulaşmış zaten. Daha fazla kendini yormasına gerek yok. :)

WB böyle şeyleri umursamayan biri, serideki makam mevki delilerinden değil. :) İsteseydi zaten Korsanlar Kralı olurdu Roger yerine bu çok bariz bir şey. Mihowk ile Roger aynı dönemin korsanları olsaydı Roger KK olamazdı zaten. :oops:
Roger denizlerde özgürce yelken açarken WB'nin ağa babası (Xebec) ile savaşıyordu.

Ya aralarında fark olduğu gösterilse ben de kabul ederim zaten. Ben WB'yi gücü için sevmiyorum ki. Güç için sevsem Xebec'i severim. :D

Sıkıntı yok ya. Ufak tefek yükselmeler normaldir. :D

Dediğin şekilde de yanlış. Yine Katakuri'ye en güçsüz sağ kol diyemezsin. Çok yüzeysel olur. Şu anda neden Katakuri'ye sırf ödülünden dolayı en güçsüz sağ kol demiyoruz? Hepsi Yonkou komutanı, hepsi sağ kol. Birisi KK sağ kolu falan değil. Bir farkları yok yani. Peki, ödüllerini ne etkiliyor? Yaşları mı, korsanlık süreleri mi, icraatları mı? En büyük etkenin icraatları olduğunu söylüyoruz, söylüyorsunuz. King katliam yapıyor, Katakuri adasında takılıyor falan. Aynı durum Roger-WB arasındaki ilişkide de geçerli değil mi? Birinin daha uzun yaşaması neyi değiştirir? Roger 10 yıl korsanlık yapar 20 icraatı vardır, WB 30 yıl korsanlık yapar ama 10 icraatı vardır. Daha uzun yaşadığı için neden Roger kadar ödül alsın? Kaldı ki, D. faktörü falan da var.
@Alpamis Madem ödüller bu kadar net belli ediyordu da, en düşük ödüllü sağ kol Katakuri çıkarsa, en güçsüz sağ kol olacağını da kabul edecek misin? :)
Şuradaki gibi genel yorumladım ben durumu yoksa dediğin gibi ödüle etki eden faktör sayısı fazla :D

WBnin kullandığı silahı en iyi onikilerden bir kılıç.
Rogerdan önce bir Shanksı aşsın da sonra konuşalım bunu. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık