Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanka sümük yiyen adamın tayfasına yakışmıyormuş. İnanılmaz cidden. Usopp çoğundan daha düzgün ve normie.
Zoro en sevdiğim karakter, ama kaybolduğu zaman elinde değil deriz. Sanji abazalık yapar, okama adasında 2 sene kaldı normal denir. Luffy planları bozar, saf doğası bu denir.

Fakat Usopp korkak ve yalancı diye gömülür. Ki yalancı olması bu seride işlenmiş en güzel hikayelerden birisidir. Korkak olmasının ise hiçbir önemi yok. Daha geçen bölümlerde Big Mom'ı karşısına alıp, Kin'emonların kaçmasını sağladı.

Üye silindi 1004

Zoro en sevdiğim karakter, ama kaybolduğu zaman elinde değil deriz. Sanji abazalık yapar, okama adasında 2 sene kaldı normal denir. Luffy planları bozar, saf doğası bu denir.

Fakat Usopp korkak ve yalancı diye gömülür. Ki yalancı olması bu seride işlenmiş en güzel hikayelerden birisidir. Korkak olmasının ise hiçbir önemi yok. Daha geçen bölümlerde Big Mom'ı karşısına alıp, Kin'emonların kaçmasını sağladı.
Bi zahmet Big Mom’dan da korksun zaten. Luffy bile topuklarını vura vura çığlık ata ata kaçtı Big Mom’dan. Yalancı olması Oda’nın ortaya attığı en yaratıcı karakter özelliklerinden biri hem. Sanji’nin cinsi sapık olması rahatsız etmiyor. Usopp’un korkak olaması rahatsızlık yaratıyor.

Yıllardır Usopp tayfaya yakışmıyor deniyor. Cidden bazen bi tayfaya bakıyorum sonra dönüp Usopp’a bakıyorum. Neyini yakıştırmıyorlar? İlginç yani.
Usopp canavarların arasında sıradan bir adam bildiğin, senin benim gibi biri. En realist karakter tayfadaki. Asıl diğer karakterler Luffy filan absürt. Hiçbir şeyden korkmuyorlar, iradeleri +10000, kötü denebilecek özelliklerini de sevimli buluyorlar zaten. Usopp korkak bir çocuk çünkü kendi evreni için çok güçsüz. Söylediği yalanlar çoğunlukla hayallerini yansıtıyor. Oda'nın en iyi işlerinden kesinlikle.

Zoro cidden aşırı kasıntı ve boş konuşmuştu orada ya. Tek sevmediğim sahne Zoro ile ilgili.
Luffy ve Usopp'u kavga etmeye götüren konuşmaya katılmıyor diye biliyorum sen sonrası için yaptığı konuşmayı mı diyorsun ?

Eğer sonrası için yaptığı konuşmayı diyorsan aslında orada haklı sonuçta edilen büyük laflar var ama bu iki yılın ardından gelen ciddiyetsizlik o konuşmaları da boş etmiştir :good:

Artı Merry konusunda da haklıydı :artiz:

Daha yeni hayatının dayağını yemiş adama bir de tayfa tekme attı.
Gemi konusunda bence iki tarafında haklı sebepleri vardı.

Yalnız arc arc ne güzel işlemişti o geminin hikayesini. Kaya falan dışında Usopp için o geminin önemini çok iyi anlatıyor bu sayfa. Ruhu olduğunu bildiğin bir dostunu bırakmayı istememek zor olsa gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık