Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana göre büyük ihtimalle şöyle.

Sakazuki > Kizaru = Ryokugyu > Kuzan = Fujitora.

Tabii Fuji olması gereken böyle.Görünen çok kafa karıştırıyor amirallerin açık ara en zayıfı gibi gösteriyor eldeki veriler.

Şöyle bir video var.Ama aralarındaki kütle farkı etki eder mi bilemiyorum.Ama buz tamamen erimiyor.Hatta çoğu kısmı erimeden kalıyor.

Google yazınca saçma sapan Minecraft videoları çıkıyor :/
Op Evren'i için düşünmek lazım.Ace ve Kizaru kısa bir sahne olsa da meyvelerini birebirlerine kullandıklarında ikisi de birbirine üstünlük kuramamıştı. Akainunun Ace'e tek attığı düşünülürse magma buz'dan daha baskın bana göre.

Amiraller içinse Fujitora bence çok underrated. Meyvesi inanılmaz.

Sakazukinin en güçlü olduğu yazarın yaklaşımı ile belliyken sırf kılıcı var diye Fujitora güçlü görünüyorsa art niyet ararım.
Sırf kılıcı var diye mi ? Sebebini açıkladım ve bunların içinde kılıç yoktu. O sebepleri görmeyip olmayan yerden kılıç çıkaran adamda da ben takıntı, okuduğunu anlamama ve daha başka şeyler ararım.

Fujitora'ya sadece menzilli saldırılar yapabilenler zorluk çıkarır.Adam seni itebiliyor her yöne doğru bundan kaçamazsın.Akainu'yu bile çökertme oynatabilir zaten boşuna atar yapmıyor ona

Fujitora düşünce yapısı, cesaret ve kararlılık olarak Akainu'nun farklı bir versiyonu, tabiri caizse yin yang'ıdır. Aynı Aokiji gibi fikirleri Akainu'ya ters olan bir adamdır. Dressrosa'dan beri geleceğin filo amirali olarak görüyorum kendisini.

Issho=Sakazuki>Borsalino=Kuzan>Green Bull

İçlerinde en genç olanın Green Bull olduğunu düşünüyorum, bu yüzden ötekilerden geridedir.

Genel denizciler sıralamam ise şöyle:
Kong=Garp=Sengoku
Sakazuki=Issho
Borsalino=Kuzan
Tsuru=Green Bull

Şimdi Shanks 4 mlik güç dersek(zihinde iyi otursun diye böyle bir sıralama yapacağım)
Prime Garp 4.8 m
Yaşlı wb 4.2m
Yaşlı Garp 4m
Akainu 3.6 m
Aokiji 3.3 m
Kizaru 3.25 m
Fuji 3.1 m
Green Bull 3m

Yalnız Aokijinin Bbnin altında çalışma durumu var yani amiraller beklediğimden güçsüz çıkabilir

beyler bayanlar bu mangashipten manga indirebiliyor muyuz ? ya da türkçeye çevrilmş herhangi bir mangayı nasıl indireceğimizi bilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık