Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla ben oyuncu kadrosunu daha cok merak ediyorum :D Zenci Zoro faciası yaşayabiliriz :D
Netflix mi çekiyor? Zenci oyuncu kadrosunu Usoop'ta falan kullanabilirler de benim asıl merak ettiğim tayfada kimi Homoseksüel yapacakları ve kim kimle homo ilişki yaşayacak? Franky-Luffy-Zoro adaylarım. Chopper'de eklenebilir... Evlerden ırak :(

Üye silindi 5781

Netflix mi çekiyor? Zenci oyuncu kadrosunu Usoop'ta falan kullanabilirler de benim asıl merak ettiğim tayfada kimi Homoseksüel yapacakları ve kim kimle homo ilişki yaşayacak? Franky-Luffy-Zoro adaylarım. Chopper'de eklenebilir... Evlerden ırak :(
Aynen Netflix çekiyor. Usoop konusunda sana katılıyorum Zoro'dan daha mantıklı :D .Ben şimdiden söyliyeyim , 3. sezonda Franky homo olarak karşımızda yer alıcak.

7 yaşında arkadaşa sahip olmak için.:D 30 küsür yaşlarda aile kurmak için değil..:D
7 yaşında alıyor o şapkayı ve senin üzerine destan yazdığın hedefi işin o kısmına gelince yaşı önemsiz oluyor ama değil mi :oleyo2:
Seninki Shanks ile 50 yaşında karşılaşsa o zaman girerdi paspasa bunu ikimiz de çok iyi biliyoruz.

Deparlar attım toz oldu
Kucağa bindim söz oldu
Ne yapsam yapayım artık
Döneklik bana tiz oldu
Sıkıntı yok, bize dolu bal gelir.
Hedefimiz var, artık kaçmak ar gelir.
Ama durup dövüşmek de zor gelir :oleyo2:
Neyse sonuca bakın gerisi vız gelir :hhh:

Aynen Netflix çekiyor. Usoop konusunda sana katılıyorum Zoro'dan daha mantıklı :D .Ben şimdiden söyliyeyim , 3. sezonda Franky homo olarak karşımızda yer alıcak.
En ideali o olur :D
Nami'den atak bekliyorum.
ahaha Nami Robin'i götürmeye çalışır, Robinde Nami'ye pek karşı koyamasa da kararsızdır. Yapar ama suratı düşer çünkü aklı tayfadan birindedir. Hop üçlü aşk çemberi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık