Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın o moduna Oden köpek oluyor noolur beni tayfana al diye, Roger secde ediyor noolur adamını bana ver diye. Bir de Roger gibi "En büyük olacam" diye hülyalara kapılsa kim kapısına ne olurdu ben düşünmek istemiyorum hayranıyken, sen niye bu kadar takıldın ki?
Kendi ağzının değil, önüne çıkacakların ağzını bozmuyor Baba yani. Yatıp kalkıp şükretmesi lazım Rogercıların, Garpçıların.
Roger WB'ye eğilmedi, Oden'e tayfama gel diye eğiliyor. O da Roger ile alakalı. Ben WB'den bahsediyorum.:D Roger ile WB arasındaki fark birbiri paspasçı idi diğeri Kaptan olarak yola çıkmış.:D

Onlardan zaten bir cacık olmaz. WB bunlar arasında parlamış ama o da abartılacak biri değil. Teach gibi hesap yapmış işte. Yavaş yavaş çıkmış zirveye. Başta paspasçı idi yavaşça yükseldi sonra Xebece baba dedi. Gücü elde ettikten sonra bile aman Ali Rıza bey şeklinde ilerlemiş.:D Luffy gibi zorluk görmemiştir WB çok net. Ki çok daha fazla olanaga da sahipmiş. Zaten Ace ve Luffy'nin yola çıktığı yaşı duyunca şimdinin gençleri çok sabırsız dediği sıra anlamalıydık. Benim gibi paspas çekmeleri gerekiyor demek istemiş.
Herkesin yolu aynı olacak değil ya sonuçta :D Teach bu konuda kitap gibi okutulması gereken kişilerden.Adamın her hareketi planlı :D Xebece baba nerde demiş yav xd.Yonkolardan da cacık olmuyorsa kimlerden cacık olacak Akainu'dan mı yoksa g3ü durdurken sürüklenen Fuji'den mi ? Bu seride WB'nin aldığı hasarı alıp onun kadar dayanabilecek bir adam olursa seri sonu Luffy olur bir ihtimal de Zoro.Kalbi tekliyen,haki kullanamayan,diğer yonkolardan daha zayıf olan ve bunu Marco ve Croco'nun tescillediği WB bile Akainu'ya sen bi çekil deyip ayar vermedi mi ?

Roger WB'ye eğilmedi, Oden'e tayfama gel diye eğiliyor. O da Roger ile alakalı. Ben WB'den bahsediyorum.:D
Tabi canım. Serüvenine katılmak için can atan Oden'e secde ediyor, dostunu eşya gibi vermeye dünden razı olmayan Baba'ya değil. Anlıyorum.

Ama reis burada daha fena bir durum var onu napçaz? Senin bu hesabına göre Roger Baba'ya değil, babaya köpek olup "Noolur beni tayfana al" demiş adama secde wtmiş oluyor. E o daha fena.
Arada kaç boy fark var yahu?

Beyazsakalın adamına eğilip beyazsakala da yalvarıyor.Dediğin şekildeyse durum daha vahim yani savunuyorum derken bir daha düşün. :D
@01746 Ro shi nan te
WB'yi ikinci plana attı. Doğrudan ona soruyor ve ona eğiliyor sonra da çocuk gibi ne olur diyor. Roger gibi çocuksu kişiliğe sahip biri için bunlar önemli değil.:D Zaten Oden çoktan ikna olmuş WB'nin pabucu dama atılıyor.

Oden de kıyaslama yapmis zaten WB büyük adamsın ama Roger başka bee diye.

Tabii lakin haki dediğin bu serinin en önemli güç unsuru, denilene göre de Kaido o zamanlar "maço"ymuş, diğer maçolarda olduğu gibi 15-16 yaşında falansa hakisiz ne kadar kuvvetlidir bilmiyorum. Bu adam bi' kaç sene sonra Moriah ile savaşıp güç kaybetmiş, bu savaşın olduğu zamanlarda etki edebilecek güçte olduğu... Saçma.
O yaşta hakisiz olduğu nerede geçiyor? Ama Moriah mevzusunu iyi hatırlattın. Moriah'la kapışması kayda değer bir olay olarak geçmiş. Çöp Mori'de etki edecek ayardaysa Kaido'ya bilemedim. 2y önceki Luffy ayarı falan mıdır?

Herkesin yolu aynı olacak değil ya sonuçta :D Teach bu konuda kitap gibi okutulması gereken kişilerden.Adamın her hareketi planlı :D Xebece baba nerde demiş yav xd.Yonkolardan da cacık olmuyorsa kimlerden cacık olacak Akainu'dan mı yoksa g3ü durdurken sürüklenen Fuji'den mi ? Bu seride WB'nin aldığı hasarı alıp onun kadar dayanabilecek bir adam olursa seri sonu Luffy olur bir ihtimal de Zoro.Kalbi tekliyen,haki kullanamayan,diğer yonkolardan daha zayıf olan ve bunu Marco ve Croco'nun tescillediği WB bile Akainu'ya sen bi çekil deyip ayar vermedi mi ?
Onlardan bahsetmiyorum ben. WB hep güçlülerin altında olmuş güçlenene kadar öyle kaçmasını gerektirecek bir düşmanla karşılaştığı zaman kaptanı varmış işte. Ya da pas pas çektiği sıralar zaten o islerle ilgilenmiyordu.

@01746 Ro shi nan te
WB'yi ikinci plana attı. Doğrudan ona soruyor ve ona eğiliyor sonra da çocuk gibi ne olur diyor. Roger gibi çocuksu kişiliğe sahip biri için bunlar önemli değil.:D Zaten Oden çoktan ikna olmuş WB'nin pabucu dama atılıyor.

Oden de kıyaslama yapmis zaten WB büyük adamsın ama Roger başka bee diye.
Pabucu dama mı atılıyor son kararı verecek olan kişi Wb biliyorsun değil mi ? Önce Oden'in rızasını alayım demesi okusun ileride diye.Zaten kaptan Wb emir verirse diğer tayfaya katılır ama canı istemezse pone falan okumaz yani.

Pabucu dama mı atılıyor son kararı verecek olan kişi Wb biliyorsun değil mi ? Önce Oden'in rızasını alayım demesi okusun ileride diye.Zaten kaptan Wb emir verirse diğer tayfaya katılır ama canı istemezse pone falan okumaz yani.
Oden bildiğin kendi kararını verip yola çıkmış gibi duruyor. WB'ye kalsa asla izin vermezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık