Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uçan altılı ilk rakipler mi olucak görücez. Gerçi kaido toplamış elemanları. Sanji vs'sindeki gibi güçleri varsa ortalama muhtemelen çoğu rakip olamayacaklardır. Tayfa'nın yeni tekniklerini göstertebilir oda.

Gerçi herkes sanji'ye yüklenmişti ama olay aslında tam komedi. Biraz düşününce, b.haki için ve gücü konusundaki fikrim, udon'daki çakma smile kullanıcıları bile b.haki kullanıyor sanji de yok. Bu bence oda'nın kanırta kanırta sıvamasıdır, sanjinin ezikliği değil biraz düşünün o yüzden sanji'ye değil oda ya sarın ama oda vuruyor ne yapsın oyuncak olmuş:flaugh: belki bu arc ezik smile kullanıcıları kadar değer verirse sanji'nin asıl gücünü ve b.haki görebiliriz. Sanji fanları bu arc belki tatmin olurlar, oda bakalım ne yapacak.

Vs. lerde sadece luffy'ler dahil olmayabilir law ve kid tayfası da var adamları bölüşebilirler.

Smoothie az çok Jozu'nun dengi zaten yanında o ikisi varken katliam olur.Perospero ve Daifuku uçan altılı seviyesinde adamlar zaten.
Jozu hiçbir şey yapmasın, kendini elmas kaplasın Peros ve Daifuku ikilisi birden 150 yıl uğraşsın Jozu'ya çizik atamazlar. Aynı şekilde kılıç kullanan Smoothie'nin de Jozu'ya karşı bir şansının olacağını zannetmiyorum. Bunlar normalde mevkidaş olabilir ama Jozu'nun meyvesi çok ters.

Smothie Jozu dengi değil.
Niye olmasın ?

Jozu hiçbir şey yapmasın, kendini elmas kaplasın Peros ve Daifuku ikilisi birden 150 yıl uğraşsın Jozu'ya çizik atamazlar. Aynı şekilde kılıç kullanan Smoothie'nin de Jozu'ya karşı bir şansının olacağını zannetmiyorum. Bunlar normalde mevkidaş olabilir ama Jozu'nun meyvesi çok ters.
Jozu tüm bedenini elmasa dönüştürünce göremiyor bile muhtemelen.Dez avantajı da olan bir şey bu yani.Mihawk'ın slashini bile savunurken bir tarafı açık zaten.Smoothie'nin meyvesini de bayağı tehlikeli bir meyve gibi duruyor.Yanında bide Daifuku ve Peros varken mümkün değil Jozu'nun alması.

Jinbe'nin ödülünde neden bir artış yok. Bu Jinbe olayından dolayı baya kıllanıyorum. Nedense Absalom'un başına gelenler Jinbe'nin de başına gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Jinbe'nin kendini tanıtma biçimini de garipsedim şu ana kadarki Jinbe gibi değil sanki.

Niye olmasın ?

Jozu tüm bedenini elmasa dönüştürünce göremiyor bile muhtemelen.Dez avantajı da olan bir şey bu yani.Mihawk'ın slashini bile savunurken bir tarafı açık zaten.Smoothie'nin meyvesini de bayağı tehlikeli bir meyve gibi duruyor.Yanında bide Daifuku ve Peros varken mümkün değil Jozu'nun alması.
Gözleri hariç elmas kaplasa yeter. Aralarında keskin nişancı yok herhalde hetifi gözlerinden vursun :) Bu noktada Peros ve Daifuku ne işe yarayacak Jozu karşısında ?

Jinbe'nin ödülünde neden bir artış yok. Bu Jinbe olayından dolayı baya kıllanıyorum. Nedense Absalom'un başına gelenler Jinbe'nin de başına gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Jinbe'nin kendini tanıtma biçimini de garipsedim şu ana kadarki Jinbe gibi değil sanki.
+700 bölüm önce Mr3'nin onlarca klonu içinden Mr3'nin gerçek bedenini bulmuş Luffy, Jimbe'nin gerçekte Jimbe olmadığını anlayamıyorsa buna ağır s*çma denir.

Onların başı epey belada bana kalırsa. Teach'in gittiği yer için Tüm Kek Adasından daha mantıklı bir yer gelmiyor benim aklıma. Big Mom'un Yol Kitabelerinden birisine sahip olduğunu cümle alem biliyorken Teach'in de Denizcilerin de Kaido ve Mom ittifakını öğrenmesi ile ellerini oluşturması bir olmuştur.
Reddit'te Birisi OP dünyasının haritasını çıkarmıştı, muhtemelen tutarlıdır. O haritaya göre Arı Kovanı adası Tottoland'e bayağı yakın bir konumda. Teach'in oraya saldırma ihtimali cidden yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık