Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Page 1 komaya hiç girmemiş bile olabilir. Birileri geldiği gibi Sanji görünmezliği ile tüymüştür ortamdan.
Bak bu da viz çevirisi. Çok fark yok ama cidden köpeklik mi etmiş oluyor onu Shogun'u ismiyle çağırmayı cüret ediyorsun, kimsin sen derken. :D Kin falan da shogun Orochi diyordu bazen saygı mı duymuş oluyor? Sanki Killer Orochi-sama demiş. :D Hyogo'nun sözünü neden atlıyorsun anlamıyorum reis. Veyahut kaptanı Kid'i takip etmesini veya son bölümlerde aklının gayet yerinde olmasını. Ne yani Kid'i görünce mi aklı başına geldi? :D Gelmediyse kim iyileştirdi peki? Onla ilgili de fikrin var mı?

Bence aklı gidik olmadığını kabul etmesi çok zor olmasa. Şu ana kadar mangada tersi var çünkü. İleride aklı gidik denilirse yanlış yorumladım derim ben, şu an demem için hiçbir sebep yok.

Tam formunda olmadığı bariz zaten. Silahları farklıydı.
Ben belirtme gereği duydum, sonra yok sanki hiç eksiği yokmuş gibi yazdığımı sanmasın kimse.

Bak bu da viz çevirisi. Çok fark yok ama cidden köpeklik mi etmiş oluyor onu Shogun'u ismiyle çağırmayı cüret ediyorsun, kimsin sen derken. :D Kin falan da shogun Orochi diyordu bazen saygı mı duymuş oluyor? Sanki Killer Orochi-sama demiş. :D Hyogo'nun sözünü neden atlıyorsun anlamıyorum reis. Veyahut kaptanı Kid'i takip etmesini veya son bölümlerde aklının gayet yerinde olmasını. Ne yani Kid'i görünce mi aklı başına geldi? :D Gelmediyse kim iyileştirdi peki? Onla ilgili de fikrin var mı?

Bence aklı gidik olmadığını kabul etmesi çok zor olmasa. Şu ana kadar mangada tersi var çünkü. İleride aklı gidik denilirse yanlış yorumladım derim ben, şu an demem için hiçbir sebep yok.

Ben belirtme gereği duydum, sonra yok sanki hiç eksiği yokmuş gibi yazdığımı sanmasın kimse.
Walla Viz çevirisinde de köpeklik yapmış adam. Neysem aklı gidik* şeysini yorumlama farkı diyorum. Tyler durden modda değil de daha çok bad trip Jesse gibi.
Sevgi ile iyileşmiştir adam. Tayfayı gördük. Sıcacık aile ortamı gibi tayfa. Wb kreşi halt etmiş yanında. Dimi @Eustass Captain Kidd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık