Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölse bile Dof ip adam, kendini tekrar bütün haline getirir attığı saldırı bir karaktere belkide atılabilecek en sağlam saldırıdır. Bölmekten çok daha fazla etkili.

Edit: O saldırıyı Dof değilde Kata yeseydi, Yiğidim bunu anama da atarsın değil mi der, huzur içinde gözlerini yumardı.
Ya tabi. Bence de bölse Doffy için etkisi olmazdı da bölebilirdi bence niyetinde yazdıydım.
Zaten normal bölme de kim olursa olsun meyveyi tanıyorsa birleşebildiğini de biliyor. Raido Knife ile kesmeli ki belli bir süre etkisi olsun.

Yorumlarının genel yapısından anladığım kadarıyla senin daha gideceğin çok yol var. İzahı mümkün olmayan şeyler sormuyorsun ama izahı uzun şeyler soruyorsun. Zoro'yla ilgili yazılmış teori/analiz konularının hepsini okuyup ondan sonra Zoro'yu değerlendirmeni tavsiye ediyorum.
Gideceğim çok yol mu var :) beni senden ileride yapan zoro teorisi okuman mı ? Forumda yeni olabilirim ama bu One Piece hakkında bilgisiz olduğum anlamına gelmez.

10 titanic captains'dan bir tane daha bekliyorum Teach için adam. Son 1 var yani bizim tayfaya da. Güzel güzel ^^
Böyle iyiyiz yahu. :(
Aokiji ve Moria muallakta.
Ben dövüşte Aokiji'nin olacağını sanmıyorum ama Karasakal tayfasında diye biliniyor. Muallak.
Moria'da kaçamamış, ekibine girdiyse haydaaa. Muallak. :D :D
Aokiji ile Moriah müttefik olurlar. Aojiji öyle zaten. Aokiji'yi Bartolomeo alır. xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık