Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyoshiro Denjiro çıktığından beri. :oleyo:

Bak onun sahnelerinde güzel yansıtmışlardı.
Oden yoldan geçerken tek attı animede Ashura’ya. Toei’nin ipi ile kuyuya inilmez ama siz bilirsiniz tabii. :D
Mangada da bu dövüşün sonucu yoktu. Sanji fanları, Sanji dövdü diye geziyordu. Dövmelik bir durum yokmuş görmüş olduk. Toei saçmalığının keyfine kaldığına göre o dövüşün sonucu olmamış yaşanmamış. Bunu görmüş olduk.
Adamlar olay sırasını bile çarpıtmış. Sanji suiti modifiye ettireceğim dedikten sonra geçiriyor orada o kısım bitiyor normalde. Burada saldırıyı laftan önce koymuşlar. Zaten Sanji’nin dövüşe girme nedeni belli. Yenmeden gitmesinin bir anlamı yok. Page 1 da yıllık izine çıkmadıysa daha sonra hiç görülmemesi saçma :D

Üye silindi 1004

Yok be dövdü baya baya.Ağlattı hatta öyle net dövmüştür.
Sağlam dövmese Drake o kadar hırslanmazdı.Sezar'ın hakkını Sezar'a verelim.

Ama anime dediğiniz gibiyse baya komik olmuş daha bakmadım ama.Dediğim gibi Oda'ya soramayınca gömelim gitsin demiş olabilirler.Zaten Zoro'yu animede allayıp pullayıp sunmalarından belliydi.Millet Hawkins kapışmasını görünce şok geçiriyordu animede Sanji gömmeleri normal yani animatörlerin. :D
Aynı Sanji Oven'ı da dövdü ama sonuç belli yani. Dövdüğüyle kalıyor adamlar sonra Terminatör gibi ateşler içinden çıkıp yürümeye devam ediyor. Dövüşlerinin bir sonucu yoktu. Millet Sanji iki üç tekme salladı diye galibiyet verdiler. :hhh:

Üye silindi 1004

Adamlar olay sırasını bile çarpıtmış. Sanji suiti modifiye ettireceğim dedikten sonra geçiriyor orada o kısım bitiyor normalde. Burada saldırıyı laftan önce koymuşlar. Zaten Sanji’nin dövüşe girme nedeni belli. Yenmeden gitmesinin bir anlamı yok. Page 1 da yıllık izine çıkmadıysa daha sonra hiç görülmemesi saçma :D
Ağzı yüzü dağılmış yerde kıvranan bir Page 1 görmedik sonuçta mangada da. Yani Toei çok da saçmalamış değil bence. Biraz fazla küçük düşürmüşler ama mangadaki gibi de olsaydı yine sonuçsuz bir dövüş olacaktı. :D

Bir aşçı yemek yaparken sigara içer mi? Dramatize etmeyi seversin bekliyorum yaratıcı bir yorum? :oleyo:
Aaa lütfen. Dramatizasyonda üstünüze tanımam.
O kadar dramatik durumdasınız ki animedeki filler sahneleri, manga bazlı şeylere karşı argüman, hatta baskın gerçek olarak kullanıyorsunuz.
Ki animeyi de izlemedim hani. :fool:

Ama ağlamayın yahu. Sanji bu. Sigarası yeteneklerine mani değil ki aşçılıkta zirveye çıktı.
Dövüşte, yemek yaptığı ellerini kullanmadan, meyve ya da silahsız teknik geliştirdi.
Herkesin eğitime çıktığı zaman aralığında yemek tarifi toplarken haki geliştirdi.

Ama kusura bakma, sizin animeden gördüklerinizde ortaya attıklarınız kadar yaratıcı yorumlar yapamadım anca olanı, gerçekleri söyledim. Bu seferlik hayaller senden olsun.

Ağzı yüzü dağılmış yerde kıvranan bir Page 1 görmedik sonuçta mangada da. Yani Toei çok da saçmalamış değil bence. Biraz fazla küçük düşürmüşler ama mangadaki gibi de olsaydı yine sonuçsuz bir dövüş olacaktı. :D
Mangada son duyduğumuz şey Page 1’ın acıyla ciyaklamalarıydı. Sonra da ortalıkta gözükmedi bir daha. Drake kudurmuş bi şekilde Sanji’ye dalıyordu en son. :D

Aaa lütfen. Dramatizasyonda üstünüze tanımam.
O kadar dramatik durumdasınız ki animedeki filler sahneleri, manga bazlı şeylere karşı argüman, hatta baskın gerçek olarak kullanıyorsunuz.
Ki animeyi de izlemedim hani. :fool:

Ama ağlamayın yahu. Sanji bu. Sigarası yeteneklerine mani değil ki aşçılıkta zirveye çıktı.
Dövüşte, yemek yaptığı ellerini kullanmadan, meyve ya da silahsız teknik geliştirdi.
Herkesin eğitime çıktığı zaman aralığında yemek tarifi toplarken haki geliştirdi.

Ama kusura bakma, sizin animeden gördüklerinizde ortaya attıklarınız kadar yaratıcı yorumlar yapamadım anca olanı, gerçekleri söyledim. Bu seferlik hayaller senden olsun.
Sen ciddi mi sanıyorsun bizi? Sanji'nin gücüne laf yapan kim? :D

Cidden iyi kafa yapın var hercai. Dramatize etmek bu oluyor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık