Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eskiler denk geldi hüzünlendim ya.Tayfayı baya baya özlemişim.
Birbirlerinden çok uzaklaşmışlar gibi geliyor.
2y sonra başka başka grupların bir biri ile etkileşimleri oluyor hep.Hepsi suni geliyor bağ kuramıyorum.
Tayfa yerine yan karakterleri ön plana çıkarmaya başladı. Yakın duran tek Nami-Usopp onları da ben sevmiyorum. Franky en dışlanmışları bana göre. 3 bölüm görünen karakterler gibi çiziyor resmen.

Hatırlayamadım da Luffy şu an gear 4'te aralıksız ne kadar süre durabiliyor?
Doflamingo'ya karşı 20 dakika kullanmış ve ardından bayılmıştı. Net süre olarak tek bu var elde.

Cracker dövüşü saatlerce sürdü ama neredeyse hiç bir şey görmedik. En sonunda Luffy tank moduna girmiş haldeydi ve orada da direk tek attı.

Katakuri desen araya çok şey girdi ve yazarın anlatımı kötüydü süre vermek imkansız.

Bu arada Luffy fanlarıda Zoro'ya diş geçmiyecegini bildiği için Kid-Law hayali kuruyor nasıl olsa onlara diş geçiyor diye.
Zoro fena geliyor ama Luffy-Kaido sona 1v1 kalır oradan yürür falan hayali kuruyorlar,Zoro o dövüşe girerse yalan olur o iş.
Zoro tuttugunu koparır diğer karekterlere benzemez.

Reis rezil etmişler güzelim sahneleri bu nedir ya :artiz:
Sahne mi ne sahnesi. :gamyon:

Bunlara pek bakmıyorum ama şunun baya bir abonesi var epey seviyorlar.Bleach reaksiyonları fena sayılmaz kritik sahnelere bakıyorum bazen yakında Everyone sahnesi gelecek herhalde bakalım ne olacak. :D
Hala Bleach izleyen olması mutlu ediyor. Yarın haber gelecekti galiba. Animesi gelsin de kimetsu gibi serilere kalmasın l.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 49)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık