Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Verdi mi verdi. Açık yakaladığı yerde vurdu. Bunu söylüyor zaten. Açık arıyordu.
Zoro varsayalım Kaido'ya hasar verdi. Kendi mi verecek. Hayır, yardımla olacak. :D

Gerçi çıkamayacak gibi de neyse biraz daha görelim. :bilmem:
Law'ın yardımla Mingo'ya zarar vermesi, teke tekte Mingo'ya karşı hiçbir varlık gösteremediği ve Mingo tarafından dalga geçercesine yenildiği gerçeğini değiştirmiyor. Hee sen Law başkasının yardımıyla hayatının düşmanına hasar verdi diye seviniyorsan mutlu oluyorsan onu bilemem. Benim için önemli olan Law'ın kalibresi ve çapının Mingo karşısında sınıfta kaldığı gerçeğidir.

Zoro hiçbir zaman pişman etmez :a:

Üye silindi 5781

@Ölüm Cerrahı Law
Seninkisi bu Arc gidici he , ben sana söyleyeyim.

Giderse , PP'nde devrimsel nitelikte bir değişiklik bekliyorum. Boyle bakinca duygulandiran tarzda.

Üye silindi 5781

Gidici değil. Ben öyle düşünmüyorum.

Ama, hadi var sayarsak çoğunuz öyle düşünüyor ya. Beni bir daha göremezsiniz. Defalarca burada da demişimdir. Benim için Op biter. :D
:alkis::alkis:
Sen bence kendini en kötüsüne hazırla.
O meyve ile yaşama ihtimali yok yani bence.
Meyvesi normal bir şey olsa neyse de , acayip güçlü bir meyvesi var.

Merak ediyorum da Toki'nın meyvesi sadece zamanda ileri gitmekle mi ibaret? Farklı türde özellikleri var mı acaba? Zamanı büküp saldırıları engelleyebilir mi? Foxy gibi belli nesnelerin belli kısımlarını etkileyerek saldırılar düzenleyebilir ya da kendini savunabilir mi? Yetim kalmış çocuklarını neden yüzüstü bıraktı? Üstüne öksüz kalmalarına gönlü yetti. Bu nasıl bir anadır ki!? 800 küsür yıldır bu meyve görülmese de illa ki birilerinin(denizcilerin, yeraltı örgütlerinin, Karasakal'ın...) haberi vardır. Öldüyse bu meyve kimin elinde ya da kim yedi? Böyle bir meyveye sahip bir kadın sırf sadece hayatının erkeğini bulmak için mi bu meyveyi kullandı?

@Trafalgar d.

Sen law'ı tanımamışsın. Yonkou indirmek için müttefik olan korsan tayfası kaptanının amacı koruma yapmak mı:flaugh:

Bu yazıyı okumamış gibi yapıcam. :respect:

@Ölüm Cerrahı Law

"Bu sadece senin için değil senin gibi sadece teleport görevini üstleneceğini söyleyen başkaları da var. Mantık mı bu?

Law, bağdaş kurarak otursun. Oda içine kimler giriyorsa girsin. Işınlayalım. Bu mudur?? Vallahi hava hoş. Ne güzel hasarsız oturarak savaş geçiriyor derim.

Ha ne yapabileceğini de etkisini de göreceğiz. E.Oda zaten önüne taş koymadıysa karakteri olduğu gibi yansıtırsa gelişmiş Law göreceğiz. Belki teknikleri üzerinde yenilik belki de yeni teknikler.
Bir çoğuna göre Kaido'ya en uygun meyvenin Law'da olduğu da konuşuluyor. Kilit isimlerden biri.

Karakteri sevmeyebilirsiniz. Ama karakterin aşağı çekilmesini doğru bulmuyorum. Zaten doğru bulmuş olsam sevmediğim/hazmetmediğim her karakter için bunu yapardım."

Demişsin.

1. Law'ın yeteneği, karşısındaki kişinin silahlanma seviyesine bağlı. Koşulsuz şartsız bölmüyor adam her şeyi. Dolayısıyla Kaido'nun silahlanması Law'dan 100 kat daha iyi çıkacağı için Law'ın Kaido'yu bölmesi söz konusu bile değil.
  2. Diyelim shambles tekniğiyle gamma'yı gömdü Kaido'ya. Yeteneği sayesinde de olsa hayatta kalmayı başarmış bir Mingo örneği varken serinin şu andaki en dayanıklı adamına bu teknik de işlemez.
  3. Law'ın karakterine karşı pek bir hoşnutsuzluğum yok. Sadece gücü olduğundan fazla abartılıyor. Gücünü Mingo karşısında gördük. Şu an taş çatlasın Yk3 seviyesidir.
  4. Law'ın yeteneği böyle dövüşler için biçilmiş kaftan. Dolayısıyla teleport olayını sıkça kullanarak fayda sağlaması normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık