Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pek de karşı karşıya çizilmişer gibi durmuyor. Ejder modunda sağa sola ateş sıkıyordu Kaido. Böğrüne kondurdu. Dediğin kadar emin olsa Oden savaşa çıkarken karısından helallik ister gibi konuşma yapmazdı. Bir işim var halledip geliyorum derdi.
Karşı karşıya çizilmediler, Kaido farkında değildi diyorsun sen de öyle mi hahaha tamam o zaman sıkıntı yok :oleyo2:

Adamlar ne tokatlıyor sen hangi seriyi izliyon pıcağçı.

Bildiğin böl böl parçala sonra al işi yapmışlar ben diyorum ki sırasıyla inen bir Wano değil birlikte girecek bir Wano. Adamlar herkesi indirdikten sonra falanca köyün daimyosunu 6 yılda indirmişler sen hala pıçağlarını savur.

5 yıl bekle, Hyogoro'yu hallet o arada, adam topla, istediğin meyveler istedğin anlarda bilmem nerenden fırlayıp olayını akışını değiştirsinler. Oden gibi biri kimseye laf söylemeden tek başına dalmaya gitsin yani yazamacağım kadar çok saçmalık var. Wano o kaido'yu o zaman zaten gömerdi ve düzgün toplanmış bir Wano şimdiki Kaido'yu da gömer.
İyi de bunun yonkouluk ile ne ilgisi var ? Kaido yonko değil ki o sira.

Neden 1.5 milyar olmak zorunda? Gerekirse hükümet Wano'da olanların sütünü kapatır ödülleri bile artmaz. İkili eşleşme olursa Sanji ve X-Drake gayet uygun olur.

Ayrıca asıl Jinbei ve Reiju imkansız. Böyle bir eşlemede Reiju, Queen'in seks kölesi olur. Lakerda ise sonunda öleceği yeri bulur.
Ne alaka. Jinbei'nin en az yc3 ettiği belli. Ayrıca reiju'nun zehrinin ne kadar tehlikeli olduğuda belli. Bence imkansız değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık