Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum da bunu kral hakiye bağlaması muhtemel. Çünkü orijinal çeviride; "bu ülkede Enma'yı evcilleştirebilen tek kişi Oden-sama'ydı," diyor.
Bu adam neyin nedenini açıkladı ki? Oden'den sonra kullanabilen ilk kişi Zoro, bu kadar. Daha fazlasını, ayrıntılarını öğrenebileceğimizi sanmıyorum ama evet olay kral hakiye de bağlanabilir.

Ben daha o sayı çıktığında bunun konusunu açmıştım hatırlıyorsunuzdur.Hiç çeviri falan bilmiyordum bile.Bence net kral haki köpek eğitir gibi basmış kral hakiyi. :)
Evet, hatırlıyorum. Hatta bugün yabancı bir teori de gördüm bununla ilgili. Senin konuya bir şeyler yazmayı da düşünüyorum. Toparlayabilirsem yazarım. Sen çok erken fark etmişsin. :)
Bu adam neyin nedenini açıkladı ki? Oden'den sonra kullanabilen ilk kişi Zoro, bu kadar. Daha fazlasını, ayrıntılarını öğrenebileceğimizi sanmıyorum ama evet olay kral hakiye de bağlanabilir.
Wanolu olup da kral haki sahibi olan, bildiğimiz tek kişi Oden. Ve evcilleştirmekten bahsediyor. Bir şeyler var gibi.

Bilmiyorum da bunu kral hakiye bağlaması muhtemel. Çünkü orijinal çeviride; "bu ülkede Enma'yı evcilleştirebilen tek kişi Oden-sama'ydı," diyor.
Kral haki den değil de doğrudan haki ile bağlantısını düşündüm.Malum wano da 3-5 kişi haki nedir biliyor ismi farklı kullansalar da.Dediğin gibi ''tame'' işin şeklini değiştirmiş.12-24 de içinde bile özel kılıçlar çıkacak gibi.

Wanolu olup da kral haki sahibi olan, bildiğimiz tek kişi Oden. Ve evcilleştirmekten bahsediyor. Bir şeyler var gibi.
Aslında olayı oraya bağlamasına gerek bile yok, her durumda Zoro'da kral haki çıkacak :D Yani bu kılıcı ehilleştirmek sadece kral haki ile açıklanmamalı. E şimdi o kılıcı Mingo'ya Katakuri'ye versek onlardamı kullanabilecek? Sanmıyorum, biraz kılıcın dilinden anlamak gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık