Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En güçlü yaratıkla en güçlü adamın birbirinden farklı iki ünvan olduğunu zamanında söylemiştim.

3 gün önce Oden yonkou gücünde dediğimde Oden'i amiral gücünde bile görmeyen @Earendill ve @Kompositör için üzücü/şaşırtıcı bir sayı olmuş olsa gerek. Bundan sonra bana "uçtun yine" demeden evvel biraz daha düşünürsünüz arkadaşlar. Teşekkürler.
O konuda hala yanlış düşünüyorsun bence. İnsan olmayan birisi en güçlü insan unvanını nasıl alsın?

Edit: Bu arada Oden yonkou değil kesinlikle.

Son düzenleme:
O konuda hala yanlış düşünüyorsun bence. İnsan olmayan birisi en güçlü insan unvanını nasıl alsın?

Edit: Bu arada Oden yonkou değil kesinlikle.
Wb'nin yaşadığı dönemde Kaido'nun en güçlü yaratık/canlı her neyse.. Öyle bir şey olma ihtimali yok. Kaido'nun ünvanının Wb'den sonra verildiğiyle ilgili bir bilgi gelmezse Kaido'nun ünvanının Wb'den sonra verildiğini kimse iddia edemez ve en güçlü yaratık ünvanıyla en güçlü adam ünvanı da farklı ünvanlar olarak ders kitaplarında yeri alır.

Wb'nin yaşadığı dönemde Kaido'nun en güçlü yaratık/canlı her neyse.. Öyle bir şey olma ihtimali yok. Kaido'nun ünvanının Wb'den sonra verildiğiyle ilgili bir bilgi gelmezse Kaido'nun ünvanının Wb'den sonra verildiğini kimse iddia edemez ve en güçlü yaratık ünvanıyla en güçlü adam ünvanı da farklı ünvanlar olarak ders kitaplarında yeri alır.
Wb varken Kaido'da öyle bir unvanın olduğunu görmediğimize göre sorun da yok demektir zaten. Açıklama netti. Yaşayan bütün canlılar içerisinde en güçlüsü denilmiş. İnsanları da kapsıyor haliyle.

@Roronoa Zoro

Adamın hobisi intihar etmek olduğu için sürekli bir yerlerden atıyor. Yinede bu şekilde ölmek istediğini düşünmüyorum. Öbür türlü kendisi deniz taşından zincirlerle bağlayıp denize atardı, veyahut ikinci meyveyi yerdi.

Yinede büyük bir savaş çıkartmayı son seçenek olarak görmesi ilginç.

Yalnız tekrar bir bakıyorum da Hawkins'in yüz ifadesini çok iyi çizmiş. Bir kaç kuklasını harcamıştır korkudan.

@Roronoa Zoro

Adamın hobisi intihar etmek olduğu için sürekli bir yerlerden atıyor. Yinede bu şekilde ölmek istediğini düşünmüyorum. Öbür türlü kendisi deniz taşından zincirlerle bağlayıp denize atardı, veyahut ikinci meyveyi yerdi.

Yinede büyük bir savaş çıkartmayı son seçenek olarak görmesi ilginç.

Yalnız tekrar bir bakıyorum da Hawkins'in yüz ifadesini çok iyi çizmiş. Bir kaç kuklasını harcamıştır korkudan.
Bence ölmeyeceğini bildiği şeyleri yapıyor. Yine de kafadan bir sıkıntısı olduğu da gerçek. :D

Wb varken Kaido'da öyle bir unvanın olduğunu görmediğimize göre sorun da yok demektir zaten. Açıklama netti. Yaşayan bütün canlılar içerisinde en güçlüsü denilmiş. İnsanları da kapsıyor haliyle.
Wb varken Kaido'yu mu gördük ki ünvanını görelim ? Wb varken hangi yonkouyu gördük ki Kaido'nun ünvanını bilelim ? Her şeyin bir vakti zamanı var. Şimdi Kaido işlenirken Shanks'ın ya da BB'nin X özelliğini göstermesi ne kadar gereksiz bir beklentiyse Kaido meselesi de aynı. Napsın adam, Wb işlenirken Kaido'nun ünvanını mı araya sıkıştırıp göstersin ?

Ayrıca.. Kaido 2 senelik bir korsan mı da ünvanı zartı zurtu daha yeni verilsin ? Herif 15-20 senedir yonkou. Alacağı bir ünvan varsa almıştır zaten bu zamana kadar. Mihawk 39 yaşında DEİKU olarak tanıtıldı. Allah bilir öncesinde kaç senedir DEİKU idi. Muhtemel +50 yaşında bir yonkounun 2 sene öncesine kadar bir ünvanının olmadığı düşüncesi Kaido'yu insanlar dahil en güçlü canlı yapmak için uğraşılan zorlama bir düşüncedir.

Ayrıca ve ayrıca.. Madem Kaido tartışmasız en güçlü canlı.. Bu adam 2 sene önce Shanks tarafından nasıl durduruldu ? Hani en güçlü ya.. Hani laftan sözden anlamayan bir adam ya.. Hadi diyelim bir bahanesi/sebebi var. BM bu adama nasıl kafa tutuyor ? Sıkıysa beni öldür hadi diyor ? Tehdit ediyor ? Bütün gece denk dövüşüyorlar vs. ?

Hani nerden tutarsan tut elinde kalacak bir olay Kaido'nun ünvanı.

Oden haytta olsaydı mihawk en güçlü kılıc ustası olabilir miydi.?
Mihawk tam bir sır. Yani peşin konuşulacak bir karakter değil. En güçlü kılıç ustası olması beklentiyi arttırıyor. Odenden güçlü olma ihtimali var.

Misal Oden daha bariyeri aşamazken diğer bölüm Kaido'yu yenmiş.
Bu Mihawkın Buggyi kesememesi gibi bir şey

Bu seride geçmişe yönelik kurgusal olguları çok takmamak gerek. Adam anlık çiziyor her şeyi

Kaido ejderha formu ile en güçlü yaratık ama insan haliyle en güçlü adam değil gibi bir şeydir. Yani zoana geçerse en güçlü kişi kaido. Ama insan haliyle ise en güçlü kişi wb.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık