Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis yalan olduğunu iddia ediyorsan git bak aha bunu görürsün bahsettiğin yerlerde. Şu saaten sonra Luffy'nin top kekini her zaman atayım size ki unutmayın nasıl o başarıları(?) kazandığını :rolleyes:

Manga sayfaları orada Luffy bunların hepsini yaptı Kid taş yerken, Zoro Perona tarafından sarılırken.

Plot Armor Zoro'nun giydigidir. Ciddi bir savaşa girmeden 1'i 10 yapan bedavadan bir kılıca sahip olmak. :D

Manga sayfaları orada Luffy bunların hepsini yaptı Kid taş yerken, Zoro Perona tarafından sarılırken.

Plot Armor Zoro'nun giydigidir. Ciddi bir savaşa girmeden 1'i 10 yapan bedavadan bir kılıca sahip olmak. :D
Onları yapmadı demiyorum zaten töbe haşa yaptı, ama nasıl yaptığını daha doğrusu nasıl yapabildiğini gördük. Manga sayfaları orada ve içlerinde bu var.

Onları yapmadı demiyorum zaten töbe haşa yaptı, ama nasıl yaptığını daha doğrusu nasıl yapabildiğini gördük. Manga sayfaları orada ve içlerinde bu var.
Bu kadar kıskanma bünyede etki yapar zaten geçmiş olsun.:D

İcraat adamı Luffy. Laf ebeligi taslayanlar kenarda ağlıyor

Yetiş ya Luffy.

Luffy'den iyi b.hakisi var diyen oldu.:(
O konuları hiçbiri açmıyor la. Ben ona üzülüyorum. Zamanında yok eğitimden en güçlü dönen oydu, yok silahlanmada en iyi oydu diye iki mesajdan birinde bundan bahsediyorlardı. Şimdilerde ölü taklidi yapıyorlar keratalar. Hayır madem cesaretin yok bazı şeylere, zamanında neyine güvenip boş boş konuşuyordun di mi?:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık