Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Luffy'ye anamı yenecek misin diyen adam King'e falan anamla evlen der, ki annesi dünden razı. Sosyal medya hesabı olsa ''Cuckold Katakuri'' olurdu.
Dayanamıyorum inanılmazsın :hhh::hhh:

Orada ölüp de canlanmiyor tekrardan yapma etme. Orada denilen şey giyotinlerin parçalandığı, zincirlerin koptuğu falan.
Eeee daha iyi işte yok edilemez demek bu. Ayrıca belki ejderhalar su altında nefes alıyordur. Bir çok ejderha su altında nefes alabilir.

Çok ana dayağı yemiş ki kurtulmak istiyor ne var bunda? :rolleyes:
Anasından yediği dayak o kadar canını yakıyorsa başka birisi öldürür Kata'yı. Anne dayağından ne olur...

Reis sen bırak bu fan tartışmalarını da, Mihawk'ın amiral/Yonkou gücünde olduğunu düşünenlerin, iddialarını devam ettirebilmeleri için ödülü en az kaç olmalı, onu söyle? :D

mihawk ın ödülünü şimdi neye göre verecekler :S herhalde 3-5 savaş gemisi indirecek diye değil. Belki de MF Savaşında Vista ile sürtüştü diye bimilyör verirler.

İttifakları ile yalan haberle sağkol indirmesi ile 1.5 milyar ödül oluyor Luffy'de. Mihawk da 1.5 milyar olursa tek başına amiral - yonko arası olduğunu gösterir bence.

Reis sen bırak bu fan tartışmalarını da, Mihawk'ın amiral/Yonkou gücünde olduğunu düşünenlerin, iddialarını devam ettirebilmeleri için ödülü en az kaç olmalı, onu söyle? :D
En az iki diyorum ben.

Beklentim ise üç milyar civarında, biraz aşağı ya da yukarı olabilir.

İddiamı devam ettirebilmem için ise ödüle çok gerek yok, gücünü ödül odaklı düşünmüyorum ama dediğim gibi iki milyar olursa az bulsam da bu ödülü makul karşılarım.

mihawk ın ödülünü şimdi neye göre verecekler :S herhalde 3-5 savaş gemisi indirecek diye değil. Belki de MF Savaşında Vista ile sürtüştü diye bimilyör verirler.
Haşin bakışlar.

İki metrelik kılıcı sırtından rahatlıkla çekmesi.

Ne yelkeni ne de başka bir şeyi olan teknesiyle tün dünyayı gezmesi.

Babydoll kıyafet giyen gotik hatunu tavlaması.

Seç beğen al! xz

Mihawk'ın Perona ile takılmasını neden vasıf sayarlar anlamıyorum.
Kız çaresizlikten kalıyor adasında. Kuma onu ışınlarken nasıl korkuttuysa çıkamıyor o adadan.
Adada da tek insan Mihawk olduğundan herhalde ona kaldı gariban.

Bence Kuma'ya teşekkür etmeli Mihawk. O olmasa bi ömür maymunlarla takılmaya devam ederdi.
Şahsen bunu onun için bir artı olarak değil, kusur olarak görüyorum. :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık