Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En yaygın teori Teach. Ama Oda Kata şov gösterecek bence öyle bir şey olursa. 1-2 üst düzey komutan + ordunun bir kısmını telef etmiş vaziyette verecekler adayı.
Bence de Kata'yı indirseler bile Kata 2,3kişiyi indirecek gibi geliyor bana.Hakkını vermeden indirmez o kadar kolay.Hele Teach'in kendisi gelmez ise baya başa baş kapışma olur.Kata,Cracker,Snack,Oven vs Teach'in tayfa.

Bence de Kata'yı indirseler bile Kata 2,3kişiyi indirecek gibi geliyor bana.Hakkını vermeden indirmez o kadar kolay.Hele Teach'in kendisi gelmez ise baya başa baş kapışma olur.Kata,Cracker,Snack,Oven vs Teach'in tayfa.
Olsa kalan WB korsanları arasında olurdu gibi. Çünkü ezmişler bildiğin geriye kalan WB korsanlarını. Gerçi şartlarını bilmiyoruz ama.

King'i bir görmek lazım ;)

Shiryu'nun görünmezliğinin yanında kılıcına da elmas yedirmesini istiyorum. Elmas kılıca sahip görünmez bir kılıç ustası Zoro'nun DEİKU olma yoluna yakışır bir rakip olurdu.
Shiryu'nun daha da güçlenmesi lazım zaten.Şu anki gücü sağ kol level Shiryu'nun muhtemelen.Zoro'nun final rakibi olacaksa dediğin gibi kılıcına falan meyve yedirmesi lazım,ya da 2.ci meyve de olabilir.

Zoro'nun King'i alabiliyor olması demek Mihawk'ın yanından Luffy'den daha güçlü ve amiral gücüne yakın bir seviyede ayrılmış demekle aynı şey. Gerisi sizin takdiriniz gençler.

Birden fazla p.up gelirse olmayacak bir şey değil bence.P.upsuz öpsen indiremez zaten.
Yani şimdi mangaka kafasına eserse bunu da yapar Luffy gider Kaido'yu çok az yardımla alır o p.up'ın etkisini inanılmaz gösterir vsyi de çizer ama şu ana okuduğumuz seriyi yazıp çizen adam benim gözümde bunları yapacak adam değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık