Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri'nin de Akainu'ya zarar verebileceği ihtimalini eklersen hakkını verdiğini düşünürüm Kata'nın.
Kata vs ayakçıyı düşünüyorum mesela, Kata gayet patlatabilir Fuji'yi tersine getirirse, ama bizim siteye sorsan 1293123 yılda imkanı yok bunun.
Buna şöyle bakıyorum ben: Nasıl ki çoğu imparator, çoğu amirali yenerse; çoğu amiral de, çoğu sağ kolu yener. Yani yüzdesel olarak baktığında 1-2 istisnai isim hariç durumun imparatorlar ve amiraller lehine olduğunu düşünüyorum. Amiraller açısından en çok istisna yaratma potansiyelini Akainu'da, sağ kollar açısından ise Beckman'da görüyorum. O da Sengoku'nun son açıklamasından dolayı. Onun dışında hangi sağ kolu, hangi amiralin karşısına koyarsan koy ben oyumu amirale veririm. Zarar verirler tabii. Luffy de mesela şu son hakiyi öğrenmese dahi bir amirale zarar verebilirdi. Bu beklenmedik bir şey olmaz bence.

Ailevi mevzu bir tek Katakuri'ye mi var? En büyük abileri de altına sıçıyor korkudan, hatta bu hale gelmeyen bir tek Katakuri var, neden peki? Hmm... diğer kardeşlerinden kendini ayıran tarafı daha önce yaşamış olduklarından değil de, sükunetini koruyabiliyor olmasından dolayı olmasın yoksa?
One Piece evreninde sükunetini korumayacağı üzerine karakter seçe seçe Katakuri'yi seçiyorsun, ben de gerçekten hayret ediyorum :d Gerçekten çok ezikleniyor Kata bizim sitede.
Yahu Queen'in daha güçlü çıkmasını bekleyenler var daha bu ne ki.Bazıları da Linlin en zayıf yonko o yüzden Kata da en zayıf sağ kol mantığıyla düşünüyor.Linlin'in Teach'den güçlü ve Kaido'yla denk olduğu unutularak tabii ki.

Denizlerin en cesur savaşçısı olacak adam hakkında böyle ileri geri niye konuşuyorsun Raydenciğim?
Eskiden bizim mahallede bir çocuk vardı MoP reis. Yüce Kami-sama seni inandırsın hayatında görüp görebileceğin en cesur insandı. Ama bir sıkıntısı vardı bu çocuğun. O kadar güçsüzdü ki koca bir mahalle bunun üstünden tır gibi geçerdi.

Öyle bir anım işte xd

@Historia
O konuda bir duraksamadım değil hani. :D

Yahu Queen'in daha güçlü çıkmasını bekleyenler var daha bu ne ki.Bazıları da Linlin en zayıf yonko o yüzden Kata da en zayıf sağ kol mantığıyla düşünüyor.Linlin'in Teach'den güçlü ve Kaido'yla denk olduğu unutularak tabii ki.
Katakuri baya güçlü birisi. Sağ kollar hafife alinmamali tabii. Amiralleri zorlar da Akainuya ters

Shanks Linlin Kaido da aynı ayarda adamdır.

Üye silindi 1004

Queen, Kata’yı çok temiz yer bence. Kimyasal silahlarıyla Kata’ya şov yapar. Kata’nın pek şansı olduğuna inanmıyorum Queen ya da Jack’e karşı. King zaten kolay zorlukta yer ayrı konu.

Üye silindi 1004

Jack'in zaten şansı yok onu geçiyorum da, Queen'e nasıl Kata aldırdın ya? :/
Jack’in nasıl şansı yok ya? Kata’nın hayal edemeyeceği dayanıklılık, kondisyon ve fiziksel güce sahip. Kata en küçük şeyde nefes nefese kalıyor.

Queen desen Jack’den aşağı kalır yanı yok. Üstüne silahlar, virüsler derken Kata’ya kök söktürür çok net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık