Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah Allaaaaah. Nasıl oldu şimdi bu ? Mihawk'tan güçsüz olan Oden Kaido'yu yarıyor. Oden'den güçlü olan Mihawk ne seviye acaba ? Mihawk'tan güçlü olan Shanks. Ondan güçlü olan Ray deyince bi' uçtum ben :oleyo:
Oden büyük ihtimal Mihawk'dan güçsüzdür dediysek çok da fark olur demedik.Maks 1,2 tık fark vardır.Oden'in Kaido'yu şartlarda ne şartlarda kestiği de belirsiz hemde :D Shanks,Ray>Mihawk bariz bir şekilde ama.

Puddin'in psikolojisi pek iyi değil, taklit olayları konusunda haklısın. Ben Puddin'i cephe alınan bir örnek olarak verdim. Ama genel anlamda Puddin'i bizimkileri kandırmasında kötücül bir amaç yok. Plan doğrultusunda yapılan bir eylem bu. Her şeyi iyi kötü diye ayırmaya çalışmak, bir tarafı hep doğru bulmak burada benim karşı çıktığım.

Örneğin Vergo denizcilere ihanet etti diyorlar ama etmedi. Adam zaten Dof'un adamı olarak içlerine sızdı. Yıllar boyu birlikte olduğu kişilere saldırması hoş bir görüntü değil ama detayları abartmasa yaptığı işte kötücül bir amaç yoktu. Ya da Teach WB'ye ihanet etti, pis kaka oldu ama adam zaten bunu planlamış. Dur ben WB'ye yamuk yapayım peşinde değil, kendi ekmeğinin peşinde.

Bu örnekleri çoğaltabilirim ama gerek yok. Demek istediğim Law yapınca sorun değil ya da Jinbe tayfasını satınca sorun değil. Neden çünkü esas tarafa yöneliyorlar ama karşıda olan herkesin yaptığı kötü. Şimdi Apoo ne kötülük etti de bu kadar gömülüyor. Tek yaptığı tayfasına uygun davranmak
Tayfasının yaptığı kalleşlik zaten.Apoo da ondan nasibini alıyor işin baş mimarı olarak.Koskoca Kaido'sun nova ittifakının arasına adam sokacak kadar düştün mü yani nedir bu olay.Rezillik yani.Canavar korsanları rakibin karşısına çıkar mertçe dövüşür diye düşünüyordum ama değil gibi.İçeri adam sokmak sonra da kalleşçe vurmak yakışmadı.Neden Apoo sorusunu da sorduruyor.Çünkü ittifak olduğunu duyunca tehdit ettiler bu da tayfaya katıldı belki de zayıflık gösterdi çıkarına baktı.Çünkü dediğim gibi koskoca Kaido'nun adam yerine koymadığı novalar için katakulliye girişmesi çok saçma geliyor.Onları arkadan vursan ne olur vurmasan ne olur senin için.Law işini sonra hallederim diyip içmeye giden adamsın.

Mihawk'ın Reyli'yi kesip kılıcını ve pelerinini alıp sonra da denize attığı ve Hacci denilen balığın Reyli'yi kurtardığı senaryo ne zaman açıklanacak acaba? Çok uzattı Oda bu işi.

Tayfasının yaptığı kalleşlik zaten.Apoo da ondan nasibini alıyor işin baş mimarı olarak.Koskoca Kaido'sun nova ittifakının arasına adam sokacak kadar düştün mü yani nedir bu olay.Rezillik yani.Canavar korsanları rakibin karşısına çıkar mertçe dövüşür diye düşünüyordum ama değil gibi.İçeri adam sokmak sonra da kalleşçe vurmak yakışmadı.Neden Apoo sorusunu da sorduruyor.Çünkü ittifak olduğunu duyunca tehdit ettiler bu da tayfaya katıldı belki de zayıflık gösterdi çıkarına baktı.Çünkü dediğim gibi koskoca Kaido'nun adam yerine koymadığı novalar için katakulliye girişmesi çok saçma geliyor.Onları arkadan vursan ne olur vurmasan ne olur senin için.Law işini sonra hallederim diyip içmeye giden adamsın.
Savaş istiyor, Linlin'in elini çözdürecek kadar cesur davranıyor ama sonunda savaşmayıp ittifak kuruyor. Bana sorarsan bunu da planlamış. Anayla azıcık kapışır sonra da suyuna giderim demiş. Al sana yonko ittifak.

İki tane böcek için köstebekli plan yapmış. Zaten ölmek istiyorum diye de yalan söylüyor. Ölmenin bin türlü yolu var.

Göründüğü gibi olmuyor olduğu gibi görünmüyor. Kaido'nun içi dışı bir değil, sinsi. Tam bir çakal bence.

İyi hadi bakalım :)

Ülen peki ünvan olarak Shanks'tan güçlü olması gereken adam nasıl Shanks'tan 2 gömlek aşağıda oluyor aafdsdf :D
Mihawk sadece en iyi kılıçustası.Shanks kılıç ustası + özellikleri var.King'e sadece kılıç ustası diyebiliyormuyuz şu anda biz :D Adam hem antik zoan+ateşi var+kılıç ustası diyoruz.Shanks'da da aynı durum çıkacak.Mihawk büyük ihtimal b.hakide ya Shanks'dan iyidir ya da eşittirler.K.hakide %100 Shanks daha iyidir.Kral haki ile de farkını koymuştur bana göre.

Mihawk sadece en iyi kılıçustası.Shanks kılıç ustası + özellikleri var.King'e sadece kılıç ustası diyebiliyormuyuz şu anda biz :D Adam hem antik zoan+ateşi var+kılıç ustası diyoruz.Shanks'da da aynı durum çıkacak.Mihawk büyük ihtimal b.hakide ya Shanks'dan iyidir ya da eşittirler.K.hakide %100 Shanks daha iyidir.Kral haki ile de farkını koymuştur bana göre.
Mihawk'ın da + özellikleri varsa ne olacak peki ? :)

Ek olarak bir kılıç ustasına ek özellik yükleyince(meyve ya da kral haki gibi) kılıç ustası olmaktan çıkıyor kuralı nerden gelmiş ? Yani bugün Zoro meyve yese ya da kral hakisi çıksa "sadece kılıç ustası" olmaktan çıkmış mı olacak ?

Mihawk'ın da + özellikleri varsa ne olacak peki ? :)

Ek olarak bir kılıç ustasına ek özellik yükleyince(meyve ya da kral haki gibi) kılıç ustası olmaktan çıkıyor kuralı nerden gelmiş ? Yani bugün Zoro meyve yese ya da kral hakisi çıksa "sadece kılıç ustası" olmaktan çıkmış mı olacak ?
Yav kılıç yeteneklerini meyveyle harmanlıyor işte Fujitora. Shanks zaten meyvesiz, düz kılıç ustası. Kral haki filan bozmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık