Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Laugh Tale, D'nin iradesi üzerine sürekli yaptığı yorumlar.
: D veya XD
Laugh Tale pek olasi gelmiyor bana da seri de bu tarz şeylerden fazlaca bahsediliyor. Yani Gol. D Roger olarak adini söylemesi. D.nin iradesinin hala yaşadigini falan da söylüyor. Mesela o mutluluk kelimesi üzerinden gidiyor. Seride şans, kader vb. kelimeleri dilinden düşürmeyen karakterler de var. Bunlar serinin farkli tipleri.

Luffy-Law ittifaki ihanetle sonuclanacaktir bence. Bu ikilinin elbet bir yerde cakismadigi veya ortak olmadigi bir konu olacak ve o zaman bizim kurnaz zeka araya girip "Hoop ben geldim" diyerek Luffy ve Tayfayi Teach'e satacaktir. Teach'te durur mu? Hemen Luffy'ilerin icini delip sira Law'a gelip Law da sunu diyecek: "Hani benim payim nerde?" dedigi zaman Teach durur mu? Onun da icini delip meyve ile kendini olumsuzlestirecek. O zaman'da Law'in cesedini denize atip Shanks'in kolunu kopartan Sea King Law'in cesedini yeyip midesini indirdikten sonra kotu sonla seri bitecek. Law'in ihaneti hem kendisini hem Tayfayi hemde Dunyayi bitirip tum suclu kurnaz zeka olacaktir. Tum Dunya halki ve Corazon'un ruhu bile Law'a sovecektir.
Law'ı günahım kadar sevmem ama öyle bir şey asla yapmaz. Eğer bu konuda ciddiysen tabi..

Laugh Tale pek olasi gelmiyor bana da seri de bu tarz şeylerden fazlaca bahsediliyor. Yani Gol. D Roger olarak adini söylemesi. D.nin iradesinin hala yaşadigini falan da söylüyor. Mesela o mutluluk kelimesi üzerinden gidiyor. Seride şans, kader vb. kelimeleri dilinden düşürmeyen karakterler de var. Bunlar serinin farkli tipleri.
Rox veya başka bir oluşumda olma olasılığı da konuşuluyor. Öyle ki ölümsüz olma bile konusuluyor Kureha için.

Laugh Tale ismi çıktı. Ölen Roger da gülerek gitti. Kureha buna işaret de ediyor olabilir de teori neymis ki aklindaki?

Bakalım artık herkesin beklediği gibi meyvesiz olup full haki mi kasmış tiplerden oluşuyorlar ya da meyveleri var ama hakileri de çok sağlam olan adamlar mı :D
Ro için en hızlı karakter benzeri bir şey denmişti sanırım. Kizaru üstü hızı varsa ve bu adam Beckman'ın altındaysa cidden en özel ve güçlü tayfa Kızıl Saçlar çıkabilir.

Peki.:byee:

Ama hatırlattığın iyi oldu. Şuraya iki tane video bırakacağım.
Senin bakmana gerek yok. Hatta bakma sen, boşver.

Bu iki video, bize Rosinante'nin Law'la ilgili düşüncelerini, hislerini fikirlerini gösteriyor.
Merak eden, umursamayan, kafası karışanlar için.

Ben bakarım efenim. Seviyorum bu adamı ben her ne kadar karşı ciksan da :artiz:
Olabilir, mazisi olan bir karakter. Gerçi kötü adam teorileri filan da var ama sanmıyorum.
Naruto geçti denmisti. Shanks ölümü ile Luffy Shanks üstü olur denir. Aynı senaryo güzel olur. Bence ölümü top 10 anime deathe girer. Bunu yapar Oda bence. Çok da duygusal yapar

Ro için en hızlı karakter benzeri bir şey denmişti sanırım. Kizaru üstü hızı varsa ve bu adam Beckman'ın altındaysa cidden en özel ve güçlü tayfa Kızıl Saçlar çıkabilir.
Roo muhtemelen tayfanın 2.komutanı.Sıralamanın Beckman-Roo-Yasopp şeklinde olduğunu düşünüyorum.Kızılsaç korsanlarında birinin ışınlanma meyvesine sahip olduğunu da düşünüyorum hatta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık