Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toei'nin rezilliği denecek bir şey yok.Luffy güçlü mochileri elleriyle itip onlarcasına dayanıyordu onlara göre :D Holdem tek yumruğa gitmişken Batman'in durdurması da ayrı komik tabii :D
Batmane bir de koka bastı :D

Reaksiyon videolarini izliyorum, adamlar bunu diyor işte. Kata bile yamuluyordu diye. Bi halt zannetmisler Batmani

Shiki'ye Yonko dendiğini ilk defa senden duydum.

Filmde falan mı dediler ben atladım?
Hayır, databookların birinde "Altın Korsanlar Çağı"ndan önce, WB ve Roger'yın yanında denizleri yöneten diğer isimdi dendi.
Edit: Databook değil Ace'in kitabında deniyormuş.
Edit 2: Cümle şu "Before the time of Yonkou, it was a time of Roger, Whitebeard and Shiki."

Hayır, databookların birinde "Altın Korsanlar Çağı"ndan önce, WB ve Roger'yın yanında denizleri yöneten diğer isimdi dendi.
Edit: Databook değil Ace'in kitabında deniyormuş.
Edit 2: Cümle şu "Before the time of Yonkou, it was a time of Roger, Whitebeard and Shiki."
Onu bende biliyorum. Yonko denmemiş bir karakter için sen Yonko'ydu diyorsun. Ace kitabında Yonko diye bir kelime söylenmedi Shiki için. Yonko'dan öncesi deniyor.

Shiki Yonko falan değil.

Toki, antik krallığın yıkıldığı dönemlerde yaşamış bir karakter bile olabilir, bu kadın hayli ilgimi çekiyor. Neredeyse eminim, Wano arcta o kadını göreceğiz ve bize pek çok bilgi verecek.

Son düzenleme:
Aynı güçte zaten Akainu kendisini sakınan birisi değil çünkü.
Akainu da yorulacak birisi. Ayrıca lav saldırılarında da Haki var bence. En kötü Hakisiz vuruyordur çöplere.

Açık konuşmak gerekirse Akainu haterı olarak nitelendirilebilecek birisiyim ama ben forumda üye olduğum zamana kadar böyle bir yoruma rastlamadım. Hangi konudaydı o?
Shanks fanları Shanks'ı yüceltmek için kullanıyor bazen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık