Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden büyük ihtimal 20 yıl önce gücü ne seviyede olduğu belli olmayan Kaido tarafından gücünün zirvesinde çorba oluyor.
Luffy şuan gücünün zirvesinde olan Kaido’yu zirve gücünde olmadan yenecek.

:(

Üye silindi 1004

Oden büyük ihtimal 20 yıl önce gücü ne seviyede olduğu belli olmayan Kaido tarafından gücünün zirvesinde çorba oluyor.

Yalnız yenmeyecek işte. Drake, Zoro, Kid, Law beraber girecekler. Malum arkadaş Kaido’yu ejder kesenle yaracak. Oden’in de böyle arkadaşları olsaydı alırdı Kaido’yu.

Kaidoyu yenerse otomatik unvan Luffye geçer WSM olarak. Dediğin gibi olup da Narutoya dönmez insallah. Yonko tekleyen MC falan olur seri sonu

Oden'in ve Wano'nun beklediği adam...
"Kapıları açın demedik, aralayın dedik" Oden.

Danaya girer gibi girecekler diye düşünüyorum. Ortamda Big Mom varken nasıl bu savaşı kazanırlar bilmiyorum ama...
Denklemden Luffy'i çıkarsan Kaido geri kalan herkesi tek başına alır.
Kimdir bu adamlar?
Neko, Inu, Zoro,Shutenmaru, Law, Drake, cart curt...
Bu Kaido dışında ortamda bir adet Kocana, Smoothie, Jack, Queen, King, ulan yazarken yoruldum yeter.
İnşallah BB gelir de birlikte indirirler bu ikiliyi, çok temiz olur, ezeli rakiplerin düşmanları indirmek için bir araya gelmesi... :d

"Kapıları açın demedik, aralayın dedik" Oden.

Danaya girer gibi girecekler diye düşünüyorum. Ortamda Big Mom varken nasıl bu savaşı kazanırlar bilmiyorum ama...
Denklemden Luffy'i çıkarsan Kaido geri kalan herkesi tek başına alır.
Kimdir bu adamlar?
Neko, Inu, Zoro,Shutenmaru, Law, Drake, cart curt...
Bu Kaido dışında ortamda bir adet Kocana, Smoothie, Jack, Queen, King, ulan yazarken yoruldum yeter.
İnşallah BB gelir de birlikte indirirler bu ikiliyi, çok temiz olur, ezeli rakiplerin düşmanları indirmek için bir araya gelmesi... :d
Zaten öyle olurda.Luffy & Law & Kid vs Kaido olsun daha fazlası seyir zevkinin içine eder.Yemin ediyorum şu arcı sırf arc sonu vslerindeki belirsizlik ve perde kapama olayları yüzünden takip ediyorum.Yoksa yansın Wano’nun kapıları zerre ilgi çekici bir arc değil.

Üye silindi 1004

Zaten öyle olurda.Luffy & Law & Kid vs Kaido olsun daha fazlası seyir zevkinin içine eder.Yemin ediyorum şu arcı sırf arc sonu vslerindeki belirsizlik ve perde kapama olayları yüzünden takip ediyorum.Yoksa yansın Wano’num kapıları zerre ilgi çekici bir arc değil.
Zoro muhakkak dahil olacak. Samuraylar da bir iki vurmaya kalkar. Şu yeni film de kaç kişi daldıysa Bullet’a Kaido’ya da aşağı yukarı o kadar kişi dalar. Film net bunun provasıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık