Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yav meyvelerin bir kaç tanesini gördük bile çizimlerde fakat yok rezil hikayeye döndü.

Otcul zoan Chopper diyor doğru da bir noktada yani leopar(Lucci) , bizon(Dalton) meyveleri bir değil. Hem yıkıcılık hem de saldırı, savunma konusunda. Yani vahşi hayvan meyveleri diğer sakin otcullardan daha güçlü oluyor.

Marco'nun meyve en özel meyvelerden biri zaten.
Bence meyveyi nasıl kullanmaya çalıştığınla ilgili. Kaku direk saldırı deniyor mesela meyvede. Dalton zaten nispeten daha naif biri. Meyve sahibini seçere geliyor her şey. Zehahaha. :)

Bence meyveyi nasıl kullanmaya çalıştığınla ilgili. Kaku direk saldırı deniyor mesela meyvede. Dalton zaten nispeten daha naif biri. Meyve sahibini seçere geliyor her şey. Zehahaha. :)
Farketmiyor yav. Kaku bir noktada kılıç ustasi ve 6 stil biliyor diye iyi kullaniyor. Kullanici etkili olsa da vahşi hayvanların daha iyi olduğu bir gerçek. Bakma mangaka bu konuların altını pek doldurmuyor.

Gerçekten kendinde misin :/ shounen okuduğunu biliyorsun değil mi? Vergo'nun geliştiği bariz benim için. Luffy'den örnek verdim diye onun üstünden kıyas yapmanın anlamı yok.
Hayır kendimde değilim.
"Luffy gelişiyorsa kesin herkes gelişir" adlı en basit mantığı yürütemiyorum bile baksana. :artiz:

Kaldı ki Luffy üstünden de kıyas yapmadım. Luffy'nin gelişiyor olması Vergo gibi oldukça yan bir karakterin de gelişeceği anlamına gelmez dedim.
Gelişmiş olabilir evet. Bu bir olasılık ama ne kadar gelişmiş olabilir diye Law ile olan dövüşündeki acizliğini dile getirdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık