Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir durumda Kaido ve BM hariç alamayacağı adam yok.
Kesebileceği herkesi tekleyebilir belki de. Ancak geleceği görenler, uçanlar Marco gibi kendini iyileştirebilenler tek yemez. Alan saldırısı yapanlar eğer shiryunun orada olduğunu bilirse alan saldırısı ile yerini bulabilir. Mesela sabo komple ateşe çevirir her yeri. Fuji alansal yer çekimi indirir. Teach zemini karanlık kaplar. Eğer shiryu uçuyorsa esas sıkıntı o. Adam eski denizci gibi bir şey ya geppo biliyorsa? Al başına bela.

Kesebileceği herkesi tekleyebilir belki de. Ancak geleceği görenler, uçanlar Marco gibi kendini iyileştirebilenler tek yemez. Alan saldırısı yapanlar eğer shiryunun orada olduğunu bilirse alan saldırısı ile yerini bulabilir. Mesela sabo komple ateşe çevirir her yeri. Fuji alansal yer çekimi indirir. Teach zemini karanlık kaplar. Eğer shiryu uçuyorsa esas sıkıntı o. Adam eski denizci gibi bir şey ya geppo biliyorsa? Al başına bela.
Yalnız mutlak gorunmezlik olunca Garp yemeğini yerken de gecirirsin kalbine kılıcı, öyle rakibe hazirlanacak fırsat vermezsin ki.

Shiryu, HxH'deki eleman gibi zayıf da değil. Belki geleceği görme kurtarır dediğin gibi. Kaido daha önce kesilmiş hala ayakta. Pek etkilemez zannimca. BM de Carmel olayı olmadıkça islemeyebilir.

Birbirine denk üç karakterin dövüşü.
Bir de "kaptanını dövdü" diye konuşurlar. :artiz:Aha bak. Tayfa üyesi, hem de kadın üye, tehlike altındayken bile saldırmıyor savunmaya geçiyor kaptanına karşı.:alkis:

Yalnız Robin orda üçünü de yemiş ya, bence asıl üstünde durulması gereken nokta bu.
Tek hamlede üç büyük.:good:

Kid reyiz geberene kadar Kaidou ile dövüşmüş, aynı Luffy'nin her rakibinde yaptığı gibi, fakat kendisi ana karakter olmadığı için birileri tarafından kucakta taşınmamış. Şimdi merak ettiğim şu, Kid birileri tarafından kucakta taşınma ihtimali olsaydı, kaç kucakta taşınma ile Kaidou'yu alırdı?

Ben en az 4 demek istiyorum.

Kid reyiz geberene kadar Kaidou ile dövüşmüş, aynı Luffy'nin her rakibinde yaptığı gibi, fakat kendisi ana karakter olmadığı için birileri tarafından kucakta taşınmamış. Şimdi merak ettiğim şu, Kid birileri tarafından kucakta taşınma ihtimali olsaydı, kaç kucakta taşınma ile Kaidou'yu alırdı?

Ben en az 4 demek istiyorum.
Az gibi. Buna ek olarak Sanji'nin güç veren yemeklerinden de yemesi gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık