Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Baktım bi şöyle mesajlara Oden'ın Orochi'ye ayıp ettiğini bulanlar var. Haksız sayılmazlar. Zaten bu Oden'ı hiç gözüm tutmadı. Oğlunu da sevmem.

#Orochiazbileyapıyor
İnsanların tipiyle dalga geçip onları hor gören biriymiş Oden. Allah'ın yarattığı kula tipe böyle ileri geri konuşulmaz bence.

#Orochiazbileyapıyor

Excalibur gibi olsaydı ve Zoro çıkarsaydı yine "beleş" derdiniz siz. Birbirimizi kandırmayalım.
Keşke Excalibur olsaydı. En azından taştan çıkarırken birazcık fiziksel olarak güç harcardı. Enma ile Hazan Suyu değişimi arasında garibim bunu bile yapamadı.

Bu şerefsiz Zoro ne zaman '' Hazan Suyu adlı kılıcı asla kimseye vermeyeceğim'' dedi ? Hiçbir zaman .
Enma'yı alıyor çünkü için ülkenin Ulusal Hazinesini veriyor . Enma'yı kullanabiliyor çünkü 23942039423 yıldır eğitim yapıyor ve güçlü bir iradesi var . Hak etmiyor mu ? Kılıcın sahibinin kızı diye kılıç kullanmayı adamakıllı bilmeyen kız hak ediyor ama bu adam hak etmiyor . Tamam .
Bu kılıcın Wado İchimonji gibi bir değeri de yok . Adama Luffy sanki hasır şapkasını başka bir hasır şapka karşılığında vermiş gibi davranıyorsunuz . Adam kendisiyle çelişmiyor ki ?
Bıraktığı kılıç Wado İchimonji olsa taşlardık adamı zaten .
Bu adam kılıç ustası değil mi? Yeri geldiğinde felsefe yapar mı kılıç ve kılıç ustalığı üzerine? Bu kılıçlar tabiri caizse adamın şerefi değil mi? E mübarek Zoro, o kadar felsefe yaptıktan sonra bu kadar kılıç değişimi olur mu...Neymiş yeter ki elinde 3 kılıç olsaymış. Ulan ben bu kadar oynak karakter görmedim o zaman. Yaptığı felsefeler boş konuşmadan ibaretmiş. Falan filan. Gerisini anlarsın artık...

Beleş değil ticaret.Hatta Zoro üstüne para bile almalıydı efsanenin kılıcı bu.Tashigi bu kılıcı görünce mest oluyordu.Arkadaş çok doğru söylemiş fazlasını yazmaya pek gerek yok.:good:
Evet, şerefin de ticaretini görmüş olduk Zoro sayesinde. Bundan sonra yeni şeylerin de ticaretini öğretmesini umuyoruz. :)

Yav adam bu karşılaşmayı olmamış sayalım diyor kılıcı ilk aldığında hala şeref diyorsunuz. Kılıcı verdiği kişi de adamın kendisi zaten teknik olarak. Adamın mezarına konmayacak mı kılıç? Sanki yaşayan birine veriyor kılıcı. Jinbei'yi ölüme terkeden Luffy çok mu şerefli, kaptanını ölümüne döven Sanji çok mu şerefli? Sizin bakış açınızla bakarsam serideki her karakteri şerefsiz çıkarabilirim.

MuzluYulafEzmesi

Keşke Excalibur olsaydı. En azından taştan çıkarırken birazcık fiziksel olarak güç harcardı. Enma ile Hazan Suyu değişimi arasında garibim bunu bile yapamadı.

Bu adam kılıç ustası değil mi? Yeri geldiğinde felsefe yapar mı kılıç ve kılıç ustalığı üzerine? Bu kılıçlar tabiri caizse adamın şerefi değil mi? E mübarek Zoro, o kadar felsefe yaptıktan sonra bu kadar kılıç değişimi olur mu...Neymiş yeter ki elinde 3 kılıç olsaymış. Ulan ben bu kadar oynak karakter görmedim o zaman. Yaptığı felsefeler boş konuşmadan ibaretmiş. Falan filan. Gerisini anlarsın artık...

Evet, şerefin de ticaretini görmüş olduk Zoro sayesinde. Bundan sonra yeni şeylerin de ticaretini öğretmesini umuyoruz. :)
Aga Zoro'dan fazla naziklik bekliyorsun . Zoro düz , pek derinliği olmayan bir adam . Odun yani . Güçlü ve biraz havalı sadece . Sanji'nin kişiliği daha derin mesela

Yav adam bu karşılaşmayı olmamış sayalım diyor kılıcı ilk aldığında hala şeref diyorsunuz. Kılıcı verdiği kişi de adamın kendisi zaten teknik olarak. Adamın mezarına konmayacak mı kılıç? Sanki yaşayan birine veriyor kılıcı. Jinbei'yi ölüme terkeden Luffy çok mu şerefli, kaptanını ölümüne döven Sanji çok mu şerefli? Sizin bakış açınızla bakarsam serideki her karakteri şerefsiz çıkarabilirim.
Bunlar zaten korsan. Şeref ne arar la bunlarda? Değil mi @sensey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık