Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeş ben Luffy'ye ne yeter, ne yetmez tartışmıyorum. Luffy'nin yetenekleri, potansiyeli falan değil konu. Sen Garp'ın öğretmenliğine önemsiz manası yükleyip, Luffy'nin de Rayleigh'den eğitim aldığını söyledin.
Ben de Luffy'nin aldığı eğitim, düzgün bir eğitim değil diyorum.
Kaldı ki o eğitim senin dediğin kadar yeterli olsa Luffy vargücüyle her şekilde saldırdığı yonkounun elinin tersiyle savurduğu darbeyle böcek gibi yere yapışmazdı.
Hyo'nun üç günde öğrettiği tekniği bile öğretmemiş hatta o bir buçuk yılda.
Garp'ın öğretmenliğine nerde önemsiz dedim ? Sadece eğitimle olacak iş değil diyorum eğitimse Ray'de verdi yazdım.Garp'ın eğitimi daha kapsamlıdır aksini iddia etmiyorum zaten.Luffy'nin güçlü rakiplerle kapışması Ray'in verdiği dandik eğitimi dengeliyor diyorum+g4 gibi çok önemli bir güç var.

Garp'ın öğretmenliğine nerde önemsiz dedim ? Sadece eğitimle olacak iş değil diyorum eğitimse Ray'de verdi yazdım.Garp'ın eğitimi daha kapsamlıdır aksini iddia etmiyorum zaten.Luffy'nin güçlü rakiplerle kapışması Ray'in verdiği dandik eğitimi dengeliyor diyorum+g4 gibi çok önemli bir güç var.
Coby kalbur üstü bir meyve yerse fena olur ha.

Tamam işte aynı şey. He ben kelimeyi tam hatırlamadım ama önemi yok.
Rayleigh'nin verdiği eğitim falan sayılmaz o yüzden Garp'ın eğitimine karşı argüman diye Rayleigh'in bir buçuk yılda anca hakinin temellerini verebilmesini sunamayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık