Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi kimsenin Luffy'ye "Gözünün altındaki yara ne ayak koçum?" diye sorduğunu da sanmıyorum. O yüzden sormamaları normal geliyor. Belki de "Eğitim aşkına gözünü vermiş helal be" diye düşünüp geçiştirmişlerdir.
O tanıştıklarında var olan bir şey olduğundan normal ama adam eğitim aldı gitti geldi kimse sormayınca garip oluyor.

Zoro gözünü açarsa eğer o zaman bizim tayfadan birisinin fb'si ile gözükür muhtemelen. Biz de bunu merak ediyorduk derler.

@traokun

Youtube'da Rosinante-Law videolarını izlerken, Law tribute diye buna denk geldim. Pek bakmadım ben, beyimizin cılcıbıl fotoları falan var, senin belki hoşuna gider.
Ama kendini hazırla, aşka gelmen garanti.

Oda bir gecede süpernovaları çizeceğim derken birini afet çizmiş doğal afet. Eli ne güzel de böyle çizmeye kaymış. :utan::utan:
Bir kızı etkilemek istiyorsanız Law olun. :D

Oda bir gecede süpernovaları çizeceğim derken birini afet çizmiş doğal afet. Eli ne güzel de böyle çizmeye kaymış. :utan::utan:
Bir kızı etkilemek istiyorsanız Law olun. :D
Bir gece de mi çizmiş süpernovaları? :hoo:
İnternetten rastgele mi seçmiş ünlüleri de?
Ülkeleri falan. :hoo:

Yeterli adam gücü yok diyor oraya gönderecek. Bahsettiğin adam Teach ve tayfasına tek başına giden bir adam.
Tek başına Yonkou tayfasına yürüyor da Wano'ya mı gidemiyor? Arkasında binlerce denizci ve amiral varken atar yapması övgü sebebi mi? Coby o zaman en yürekli insan bu serideki, tek başına atar yapan adama atar yaptı.

Tek başına Yonkou tayfasına yürüyor da Wano'ya mı gidemiyor? Arkasında binlerce denizci ve amiral varken atar yapması övgü sebebi mi? Coby o zaman en yürekli insan bu serideki, tek başına atar yapan adama atar yaptı.
Kendisi Filo Amiral'i. Sahaya kolay kolay çıkamaz... Ayrıca bölümde Akainu'nun duruma sitemi gösterilmiş. Tam da zamanını buldular bunca karışık zamanda diye. Belli ki Wano haricinde de işleri var. Bölümü herhalde tam okumadın.

Coby de yürekli biri zaten. Akainu'ya karşı çıktı felan.

Akainu bir gemiyle birlikte Teach ve tayfasına karşı tek geldi. Sen 1 gemiye kaç kişi sığdırıyon bilmiyorum ama ben dikkate değer 1 kişi gördüm gemide.

Bi aralar Mihawk korsan değil diye bi argüman vardı. Kim demişti onu la, bi ara ben bile demiş olabilirim :S nerdeydi acaba o :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık