Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy dövüşerek,eğitimle güçleniyor.Coby Luffy'nin girdiği dövüşlerin onda birine girmemiş bir haldeyken bile gidip Hancock'u indirebilecekse iki ihtimal var.Ya Hancock gerekenden zayıf ya da Coby'deki potansiyel çok üst düzey.Ki potansiyel olsa bile Ray,Hyo bile zorlu zamanlarla potansiyelin kendini gösterdiğinden bahsediyor.Coby kiminle ölümcül bir dövüşe girmiş ya da zorda kalmış ?

Luffy dövüşerek,eğitimle güçleniyor.Coby Luffy'nin girdiği dövüşlerin onda birine girmemiş bir haldeyken bile gidip Hancock'u indirebilecekse iki ihtimal var.Ya Hancock gerekenden zayıf ya da Coby'deki potansiyel çok üst düzey.Ki potansiyel olsa bile Ray,Hyo bile zorlu zamanlarla potansiyelin kendini gösterdiğinden bahsediyor.Coby kiminle ölümcül bir dövüşe girmiş ya da zorda kalmış ?
Lawun olayını o durdurmuş sanırım. Lawu yendi ise Hancocka tamamim ben

Lawun olayını o durdurmuş sanırım. Lawu yendi ise Hancocka tamamim ben
Law'ı yendi ise Law acilen kuzey denizine geri dönsün.Law'ı yendiğini gram senmiyorum ben :D Law adam yerine bile koymamış olabilir bunu.Bu adam 2 yıl önceki Luffy'den yoldan geçerken tek yedi.Şu anki Luffy yine tek atar muhtemelen.

2 yıl arada bayağı bir iş yapmış Coby, bi' mevzuda kahraman olmuş hatta, Garp'ın da eğittiğini düşünürsen... Luffy'i denizci yapamadım bari bunu yapayım kafasında Coby'e karşı.

2 yıl arada bayağı bir iş yapmış Coby, bi' mevzuda kahraman olmuş hatta, Garp'ın da eğittiğini düşünürsen... Luffy'i denizci yapamadım bari bunu yapayım kafasında Coby'e karşı.
Aokijiyi de Garp yetistirmisti sanırım. Adam 30 40inda hala koramiraldi ya. Bogard zaten baştan beri yanında. Sırf onunla yürümez bence.

Ana karakter torpilini Cobye de kullanıyor muhtemelen.

Başarılı olduğu operasyon Lawun operasyonu sanirsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık