Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Babasi olarak gordugu adamin olum seyini duyunca hali hazirda duygusal bir travma gecirmemek elde degil. Burda Sanji'yi degil insan dogasinin duygusalligini veya bir X kisisine olan sevginin buyuklugunu sorgulamak lazim. O zaman Sanji bu sefer de sucsuz oluyor ne kadar mantikli o zaman bu?
Katılıyorum. Sanji orada mantıklı düşünemiyordu ki zaten.
Yoksa sadece çaresizliği kabul edip tayfasını bırakacak adam değil. Bu adam tayfadan arkadaşı için tek başına cp0'ın peşinden gitmiş biri. Kendinde olsa salya sümük ağlayıp süklüm püklüm yol mu alacak?

Law'i tayfa uyesi gibi yorumlayip, Corazon'u (Zeff'in yerine)koyabilirsen ne demek istedigimi anlayabilirsin.
Biri Law'u Rosinante'yle tehdit etse (Rosinante'nin yaşadığı bir evren hayal ediyoruz) Law, işte o meşhur D. Fırtınası'nı çıkarır. Yakar yıkar, gerekirse bütün ömrünü rooma harcar, Rosinante için olan o tehditi ortadan kaldırır. Malum tekniği uygular, canını feda eder. Napar eder o tehdit unsurlarını yok eder.
Law, koca bir ada kaybetti. Bu saatten sonra kimseyi kaybetmez.

Ama Sanji'nin durumu farklıydı. Yukarıya da yazdım.

O duygusallık Law'da yok işte. Adam bir kenara bırakıyor bunları. Bir kez duygusal davranınca ne hale düştüğünü gördü. Daha da duygusala bağlamaz. Hatta Bepolar yakalandığında bile duygusal davranıp bodoslama bir şeyler yapmadı. Düşündü etti biçti tarttı. Hala netleşmeyen bazı şeyler olsa da sonucu ortada. :D

Arada gel yaparız yine. :D
Hahahaha iyiydi bu :good: :D

Neden bu netleri sadece bazi arkadaslar gorebiliyor da ben goremiyorum. Galiba ben Op adi altinda hazirlanmis farkli bir seriyi okuyor olabilirim. Zoro'nun "tavrinin net olmasi" ile aciklaman cok tutarsiz. Adam'in disi ile ici ayni degil disi tam bir duygusuz bir kisiyi canlandiriyorken ici cok farkli bir dunya. "Net tavir" bu olayi aciklamaz kendimce uzgunum.
Evet Zoro çok iyi bir adam ama her zaman doğru yerde doğru şeyi yapmaya çalışıyor. Mesela Luffy,Usopp'u dövdüğünde herkes ağlarken Luffy'e sadece Zoro; "Kaptan olmak bu anlama geliyor, kendini kaybetme. Eğer sen bocalarsa kime güveneceğiz?" gibi çok güzel bir söz söylemiştir. Zoro her zaman doğru olanın peşinde.

saçı toplayış biçimi acayip benziyor samurayların mage si oluyor bu hatta. wanoda tamamen japon esintilerine sahip olduğu için bu adam kesin wanolu.Son karedeki o olabilir.
Wanolu olduğu kesin zaten küçüklük çizimi de mevcut. :D
Anlaşıldı arc sonu Şanşi-chin'i istemeye bunla gidecek Kiku-chwan. :byee:
Hahaha Sanji sonunda mutluluğa kavuşacak gibi :D

Hahahaha iyiydi bu :good: :D

Evet Zoro çok iyi bir adam ama her zaman doğru yerde doğru şeyi yapmaya çalışıyor. Mesela Luffy,Usopp'u dövdüğünde herkes ağlarken Luffy'e sadece Zoro; "Kaptan olmak bu anlama geliyor, kendini kaybetme. Eğer sen bocalarsa kime güveneceğiz?" gibi çok güzel bir söz söylemiştir. Zoro her zaman doğru olanın peşinde.

Wanolu olduğu kesin zaten küçüklük çizimi de mevcut. :D

Hahaha Sanji sonunda mutluluğa kavuşacak gibi :D
izo nun wanolu olup da ateşli silah kullanması :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık