Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral mı olacak yani işin sonunda aaa ne kadar büyük bir tuhaflık ben ilerler sahip olduğu şeyi arttırır diye bekliyordum bak sen şu işe kral olacak demek :ehe:

Biri ölüyken diğeri kk olunca üsttün mü olunuyor yani o işe nasıl karar veriyorsun merak ettim şimdi.

Bir de bu tartışmayı pek ciddiye almamak lazım sonuçta birbirimize takılıyoruz burada yoksa herkes biliyor hangi kelimenin diğerinden üstün yada altta olduğunu :good:
Luffy doğduğu andan itibaren Korsanlar Kralı olacak kişiydi. KK olmak çok büyük bir olay değil zaten benim için ama WG'ı yıkacak ve miras kalan arzuyu yerine getirecek kişinin Luffy olduğunu bilince Ace için ne denirse denilsin döneminin en büyük ismi Luffy demek çok zor olmamalı.

Yani Ace yaşıyor olsaydı bile D. nin arzusunu Portgas D. Ace değil Monkey D. Luffy gerçekleştirecekti. Luffy'nin üstünlüğüne buradan karar veriyorum.

Aynı güç skalası sadece Dof ve Croco için artmıyor ama işte.Bunların sağ kol veya komutan ayarı olarak döndüğü yerde Marco'nun,Kata'nın amiral üstü olması lazım.Makul değil yani.Ki Rayleigh'in haki ölümcül dövüşlerde güçlenir lafının örneği zaten muhtemelen Marco ve Kata.
Aynı şey değil. Çünkü Croco hakili dönecek. Meyve kullanımı zaten pro. Ama o saydığın isimler zaten hakiliydi. O yüzden Croco'daki gelişim olmaz diğerlerinde.

Aynı şey değil. Çünkü Croco hakili dönecek. Meyve kullanımı zaten pro. Ama o saydığın isimler zaten hakiliydi. O yüzden Croco'daki gelişim olmaz diğerlerinde.
Tamam işte adamlar döndüklerinde hakileri de daha güçlü olacak.Rayleigh'in sözüyle bağlantılı olarak.Doffy ID'de yatıyor,Crooco'nun ise ne yaptığını bilmiyoruz bu ikiliye nazaran Marco savaştan savaşa girdi,Kata ise Luffy ile ölümcül bir savaş yaşadı.Gelişmesi gereken ikili altdaki,üstdeki değil bence.

Görünmez haki diye bir şey var mıymış ?
Nası laaa ?

Tamam işte adamlar döndüklerinde hakileri de daha güçlü olacak.Rayleigh'in sözüyle bağlantılı olarak.Doffy ID'de yatıyor,Crooco'nun ise ne yaptığını bilmiyoruz bu ikiliye nazaran Marco savaştan savaşa girdi,Kata ise Luffy ile ölümcül bir savaş yaşadı.Gelişmesi gereken ikili altdaki,üstdeki değil bence.
Marco'nun daha güçlü döneceği garanti. Kata ne kadar gelişmiştir bilemem. Olay şu. Croco çapında meyve kullanan bir Yk4/Yk5 yok. O adamdan haki takviyesiyle ancak Yk3 olur. Altı kurtarmaz; Croco'ya haksızlık olur. Sanji bile arc sonu Yk3 olacak yani lütfen.

Nası laaa ?

Marco'nun daha güçlü döneceği garanti. Kata ne kadar gelişmiştir bilemem. Olay şu. Croco çapında meyve kullanan bir Yk4/Yk5 yok. O adamdan haki takviyesiyle ancak Yk3 olur. Altı kurtarmaz; Croco'ya haksızlık olur. Sanji bile arc sonu Yk3 olacak yani lütfen.
Meyve kullanımı konusunda Croco bırak yc4,yc5i falan sağ kollarla, amirallerle falan kıyaslanmalı ama işin içinde haki,hız,dayanıklılık gibi konular girdiği için emin olamıyorum.Bakalım artık Croco yc3 seviyesi olarak dönse bile bir Cracker ayarı döneceğini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık