Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O olay Ryuma'nın hayvanlığını gösterir sadece. Adam zamanının zirvesiymiş işte, efsanevi bir hakiye sahip olması gayet doğal. Yalnız buradan nasıl oluyor da hakinin kılıç ustaları için daha önemli olduğunu çıkarabiliyorsun onu anlayamadım.

Mantık çok basit. Garp vs Mihawk. B.haki hangisi için daha önemli burada? Zaten son derece sağlam bir kılıçla dövüşen Mihawk için mi yoksa çıplak elle o kılıcı karşılamak zorunda olan Garp için mi?
2 taraf için de. Bir şeyi kırmak kesmekten kolaydır. Ben bir çeliği vurara yamultabilirim. Ama bıçakla kesemem. Garpın saf gücü o kılıçtan daha sert olabilir bilemeyiz.

O olay Ryuma'nın hayvanlığını gösterir sadece. Adam zamanının zirvesiymiş işte, efsanevi bir hakiye sahip olması gayet doğal. Yalnız buradan nasıl oluyor da hakinin kılıç ustaları için daha önemli olduğunu çıkarabiliyorsun onu anlayamadım.

Mantık çok basit. Garp vs Mihawk. B.haki hangisi için daha önemli burada? Zaten son derece sağlam bir kılıçla dövüşen Mihawk için mi yoksa çıplak elle o kılıcı karşılamak zorunda olan Garp için mi?
Zoro ve Pika dövüşürken, Zoro ne demişti elemana hatırlıyor musun ?

Mihawk'ın elindeki kılıcı da başkası karartıp vermiş heralde ona xD

Hem bu haki olayını falanca için yada filanca için ayırmaya gerek yok, hız gibi fiziksel kuvvet gibi güçlü olmak isteyen herkes için elzem.

2 taraf için de. Bir şeyi kırmak kesmekten kolaydır. Ben bir çeliği vurara yamultabilirim. Ama bıçakla kesemem. Garpın saf gücü o kılıçtan daha sert olabilir bilemeyiz.
"2 taraf için de."

Katılıp katılmamak bir yana çok fazla itiraz etmem buna. Kılıç ustası için daha önemli denilmediği sürece sorun yok benim için.

@RedTeroR
"Hem bu haki olayını falanca için yada filanca için ayırmaya gerek yok, hız gibi fiziksel kuvvet gibi güçlü olmak isteyen herkes için elzem."

Ulen madem böyle düşünüyorsun da öyleyse ne demeye muhalefetlik yapıyorsun bana? :D

"2 taraf için de."

Katılıp katılmamak bir yana çok fazla itiraz etmem buna. Kılıç ustası için daha önemli denilmediği sürece sorun yok benim için.

@RedTeroR
"Hem bu haki olayını falanca için yada filanca için ayırmaya gerek yok, hız gibi fiziksel kuvvet gibi güçlü olmak isteyen herkes için elzem."

Ulen madem böyle düşünüyorsun da öyleyse ne demeye muhalefetlik yapıyorsun bana? :D
Belki sadece yapmak hoşuma gittiği içindir hehe :ehe::ehe:

İsimli kılıçlar mı daha sağlamdır yoksa yumruklar mı? Kılıcın kırılmaması için haki şart doğru da diğer tarafta da ellerinin telef olmaması için hakiye ihtiyaç duyan insanlar var.
Valla ben bu zamana kadar hakisi düşük olduğu için kolu kırılan, parmakları ufalanan biri görmedim ama hakisi düşük olduğu için kılıcı kırılanı ya da kılıcının kırılacağının ifade edildiğini gördüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık