Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 senede bir adam akıllı dövüş çizme zahmetine girer herhalde mangaka. Girmezse... Boşlukları siz doldurun. O yüzden bu kadar zaman sonra kimse 2 vs. 1 dövüş görmek istemez. Kimse böyle bir şeyle tatmin olmaz. Herkesi geçtim Zoro'nun 1 v 1 dışında bir şansı, ihtimali yok. BM ve Kaido arasındaki dövüş ikilinin anlaşmasıyla biterse adada zibilyon tane düşman var zaten. Kaido'ya 2-3 kişinin dalacağı da belli bir şey.

Üye silindi 1004

Giydirirler giydirmesine de komutanlar teke tek de giderse bizim tarafta bir sürü adam kalıyor.
Luffy + Law + Kid + Hawkins + X-Drake vs Kaido
Zoro + Killer + Denjiro vs King
Sanji + Kawamatsu + Ashura vs Queen
Neko + Inu vs Jack
Tabi eşleşmeler bütük ihtimal farklı olur bunu örnek olsun diye salladım :D
Killer önce bi kendine gelsin. Daha Kaido’nun yanında bir sürü samuray var. Denjiro’ya da onlardan birisi düşer.

Ashura ve Kawamatsu zaten yeter Queen’e. Sonuçta bu adamlar Jack’e denk. Jack’e denk iki adam Queen’e yeter bence.

Sanji, X-Drake’le dövüşür muhtemelen. Sanji bunu döverken imana getirir. Sonra X-Drake’de Kaido’ya girer.

Zoro, Sanji, Neko, Inu ve saydığın diğer isimlerde zaten sonunda Kaido’ya girecek. Ejderha bu sonuçta.

Zoro King'i Sanji Queen'i aldığında Luffy tek başında Kaido'ya yürür. Almaktan kastınızın rakibi yenmek olduğunu varsayarak söylüyorum tabi. Diğer türlüsünü bilemem. Bizimkilerin +9 plot armorla ortamlara akmasını bekleyen OP düşmanı gençlik çok tabi bu aralar. Sevilen karakter boostlanıp şov yaparken o kadar da iplenmeyen seri iyice çöp olsun kimin umurunda.
Bir çok karakter var, teke tek savaş olması zor. Belki en sona ayakta kalanlar bizimkiler olur.

Üye silindi 1004

Bir çok karakter var, teke tek savaş olması zor. Belki en sona ayakta kalanlar bizimkiler olur.
Dof Ark gibi olur. Bir kısmı destekte kalır. Olmadı Sanji bir kısmını alır ve iki üç Ark sırra kadem basar. Sanji’yi bu sefer dedesi başkalarıyla evlendirmeye çalışır belli olmaz.

Üye silindi 1004

Dof arc'ta bizimkiler güç olarak öndeydi... Burda ise tam tersi var.
Bana hiç öyle gelmedi ya. Kaido hariç diğer hepsi indirilebilir gözüküyor baya rahat. Zaten üç büyük samuray bizimkilerin yanında birisi Jack’in karnını deşmiş. Köpek ve kedi desen onlarda Jack’i dövmüş. Zaten Kid ve Law var. Hani bizimkiler çok daha güçlü gibi Kaido faktörü hariç.

Bilemiyorum Luffy, Kata’yı indirdiği için komutanlar artık büyük mesele değil gibi geliyor bana belki. Gerçi Luffy, Kata’yı değil de King’i indirmiş olsaydı böyle hissetmezdim. Bir sürü farklı yeteneği olan bir komutan bile iniyorsa Jack, Queen ve King gibi antik zoanlar kolay tokatlanır gibime geliyor. Mistik olsalar tehdit olarak görürdüm. Gerçi King’in ırksal bir yeteneği var gibi duruyor ama daha görmedik tabii.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana hiç öyle gelmedi ya. Kaido hariç diğer hepsi indirilebilir gözüküyor baya rahat. Zaten üç büyük samuray bizimkilerin yanında birisi Jack’in karnını deşmiş. Köpek ve kedi desen onlarda Jack’i dövmüş. Zaten Kid ve Law var. Hani bizimkiler çok daha güçlü gibi Kaido faktörü hariç.

Bilemiyorum Luffy, Kata’yı indirdiği için komutanlar artık büyük mesele değil gibi geliyor bana belki. Gerçi Luffy, Kata’yı değil de King’i indirmiş olsaydı böyle hissetmezdim. Bir sürü farklı yeteneği olan bir komutan bile iniyorsun Jack, Queen ve King gibi antik zoanlar kolay tokatlanır gibime geliyor. Mistik olsalar tehdit olarak görürdüm. Gerçi King’in ırksal bir yeteneği var gibi duruyor ama daha görmedik tabii.
Katılıyorum. En büyük sorun Kaido. Komutanlar ile dövüşebilecek kapasitede olduğunu tahmin ettiğimiz 5 tane karakter var. Dolunay olduğu için Minkler zaten ekstra güçlenecek. Şöyle bir bakınca zayıf bile gözüküyor Kaido tarafı. Big Mom bir şekilde Kaido ile birlikte çalışacak gibi. Kişi sayısı o şekilde dengelenebilir. :/

Killer önce bi kendine gelsin. Daha Kaido’nun yanında bir sürü samuray var. Denjiro’ya da onlardan birisi düşer.

Ashura ve Kawamatsu zaten yeter Queen’e. Sonuçta bu adamlar Jack’e denk. Jack’e denk iki adam Queen’e yeter bence.

Sanji, X-Drake’le dövüşür muhtemelen. Sanji bunu döverken imana getirir. Sonra X-Drake’de Kaido’ya girer.

Zoro, Sanji, Neko, Inu ve saydığın diğer isimlerde zaten sonunda Kaido’ya girecek. Ejderha bu sonuçta.
Killer'i savaştan önce Chopper tedavi edecek diye düşünüyorum bir şekilde. Ashura'nın Jack'e denk olduğunu da sanmıyorum, meyvesiz halini kesip iki kılıç tokuşturdu. Bakalım nasıl olacak :bilmem:

10 senede bir adam akıllı dövüş çizme zahmetine girer herhalde mangaka. Girmezse... Boşlukları siz doldurun. O yüzden bu kadar zaman sonra kimse 2 vs. 1 dövüş görmek istemez. Kimse böyle bir şeyle tatmin olmaz. Herkesi geçtim Zoro'nun 1 v 1 dışında bir şansı, ihtimali yok. BM ve Kaido arasındaki dövüş ikilinin anlaşmasıyla biterse adada zibilyon tane düşman var zaten. Kaido'ya 2-3 kişinin dalacağı da belli bir şey.
Zoro vs Ryuma 12 sene önce.
Chapter 467
Release Date:
August 20, 2007

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık