Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haklısın sizin gibi nokta atışı falan yapmam lazım.

Elli tane şey yazdık bu manga, matematik değil, onca örnek verdik bak daha iki yorum üstte var biri.

@Alpamis, kabul etmen lazım ki Ace'nin oradan gitmesinin bir sürü sebebi olabilir ve bunları şuan bilmemize imkan yok ha ben kabul etmiyorum diyorsan sana bir kaç bölüm önceki vebalılar sahnesini tekrar izlemeni tavsiye ederim.

Durum Ace'den alakasız bile olabilir. Neyse kafana göre takıl sonuçta kaçmanın Kralı ne olursa olsun tahtından inmez :byee:
Yukarıyı da okudum, hala sorduğuma cevap vermiyorsun, konuyla alakasız ne varsa yazıyorsun. Soru gayet basit, neden Ace öyle demiş olabilir? Bu yani.

Yeraltı insanları vardır belki gökyüzü insanları gibi.
King'e Linlin tek kalansın diyor. Magellan'dan farklı olarak bir de ateşi var. Benzer türlerde çıkabilirler ama. Yeraltı insanları olmasını isterdim. Ama Op gibi büyük bir evrende vahşi balık adam vahşi gökyüzü insanları gibi ücra yerlerde güçlü kişileri görmek daha güzel olurdu sanki.

Yukarıyı da okudum, hala sorduğuma cevap vermiyorsun, konuyla alakasız ne varsa yazıyorsun. Soru gayet basit, neden Ace öyle demiş olabilir? Bu yani.
Kızı mutlu etmek için, umut vermek için söylemiştir.

Diğer insanlar Ace'ye nasıl bakıyorlardı tam bilmiyoruz ama kız bir kahraman olarak bakmış belli ki haliyle onu teselli edecek şeyler söylemesi normal.

Sizce mihawk zoro'da kara kılıc olmasına neden şaşırmadı egtim verirken mutlaka fark etmiştir haki bilmeyen adam kara kılc kullanıyor,?
İlk karşılaştıklarında elinde bi tane sağlam kılıç bıraktı Zoro'nun adam zaten, dünyanın dört bi yanına dağılmış efsane kılıçlardan haberdardır ayrıca, birinin Zoro'nun eline geçmesine neden şaşırsın ki. Keza diğer kılıçlar da hep dereceliydi.

İlk karşılaştıklarında elinde bi tane sağlam kılıç bıraktı Zoro'nun adam zaten, dünyanın dört bi yanına dağılmış efsane kılıçlardan haberdardır ayrıca, birinin Zoro'nun eline geçmesine neden şaşırsın ki. Keza diğer kılıçlar da hep dereceliydi.
en azından bir yorum beklerdım hic bir tepki vermemesi bana normal gelmedi. neyse önemli degil zaten.

en azından bir yorum beklerdım hic bir tepki vermemesi bana normal gelmedi. neyse önemli degil zaten.
O tepkiyi tak diye göstermez ya, Zoro bi dövüşlere girişsin, bu hakiyle kaplama, hakiyle karartma işleri bi açıklanmaya başladıkça Mihawk ve Zoro eğitimini de belki gösterir tıpkı Luffy'e sürekli yaptığı gibi :D Zoro adam gibi bi dövüşe girmedi ki, ilk defa hakili bi rakibi haki ile kesince flashback görmüştük, yine aynısı olacaktır umudumuzu yitirmeyelim.

Kızı mutlu etmek için, umut vermek için söylemiştir.

Diğer insanlar Ace'ye nasıl bakıyorlardı tam bilmiyoruz ama kız bir kahraman olarak bakmış belli ki haliyle onu teselli edecek şeyler söylemesi normal.
Kıza umut vermek için söyledi ve dönmedi mi yani? Hiç Ace'lik bi' hareket gibi gelmiyor bana. Ace dediğini yapmaya çalışan biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık