Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağırlık yok doğru mallık ve tecrübesizlikle yenildiği dövüşler oluyor cc gibi ve evet balla da kazandığı çok oldu ama şimdi g4 formu da insanüstü güç hakkını verelim.Kaido yere yıkılıyorsa amirale ne yapmaz dünyasını kaydırır kaidoya vurduğu gibi vursa.
Ciddi vurduğunda g3’ün ejder yamultması gibi ne kadar güçlü olduğunu gördük.Yani ölümüne vurunca.Adam ejder formunda dayak yedi mi yedi gerisi beni ilgilendirmez zarar görmemesi ölümsüzlüğüyle alakalı ve bir imparator olduğu için.Kimse güçsüz demesin g3 için bile.

Bal gibi de tek yer neden yemeyecekmiş.O kafaya balyozu yiyen her amiral sonrasında kaybeder kafaya yiyorsun zaten darbeyi.Fuji güç ve dövüş açısından konuşuyordu net bir konuşma yani ne planı programı.Kapışırsalar ne olacağından bahsediyor adam orada.K.haki ile seviyeyi anlamış haliyle.Kapışma olursa hasar alma açısından kötü olacağını anlamış kendisi için.Orada bana göre kapışırsak kimin kazanacağı belli olmaz demeye getirdi.
Luffy güçsüz olduğu için tek yemedi, dünyanın en güçlü yaratığına palas pandıras plansız programsız daldığı için tek yedi. Orada Kata ya da Marco olsa tek yemezdi. Dolayısıyla amiraller de yemez, aksine iyi dövüş çıkarırlar. Tüm karakterleri Luffy gibi mal sanmak. :/

"Tutmak" farklı "almak" farkli yanliz. Kaido degil Linlin'den bile kaciyor. Biz Luffy tek yer demiyoruz ki dovusur ama alamaz diyoruz. Ama nedense "tek yermis" gibi soylettirmek cok ilginc kaciyor.

Luffy güçsüz olduğu için tek yemedi, dünyanın en güçlü yaratığına palas pandıras plansız programsız daldığı için tek yedi. Orada Kata ya da Marco olsa tek yemezdi. Dolayısıyla amiraller de yemez, aksine iyi dövüş çıkarırlar. Tüm karakterleri Luffy gibi mal sanmak. :/
Evet luffy hatalı dövüştü adamın gözü dönünce çok bodoslama girdi anında yenilginin sebebi o.Fakat birşey daha var.Orada imparatorların son derece ciddi ve kızmış halini de gördük.Kısacası Kaido tam potansiyelini sergiledi sinirlenince ve bir anda tek attı.Beyazsakal sizi yanıltıyor.Gerçi o da savaşta o zamana dek akainuyla oynamış.Sinirlenince akainu saldırının geldiğini göremiyor bile tıpkı luffy gibi.Yani imparatorların biz böyle çok ciddi daldığını nadiren görüyoruz.Wb tam güç ne zaman dövüştü biliyormusun ace öldükten sonra akaya geçirdiğinde.Orada wb baloncukla vuruyor ve yarı ölü halde bir sürü sorunu var.Sağlam halde depremi kırıp yapıştırsa tam güç ben amiralleri tekleyebilir diye düşünüyorum belki akainu olmaz ama.Zaten koramiral devleri sakince bile teklemişti gücünün yarısını kullandı mı o bile belirsiz.Savaşta babalık kızdı diye boşa demiyorlar o işte adamın ciddi olduğu tam güç haliydi.Öncesinde gücünü tasarruflu kullanıyordu savaş meydanı ne kadar sürer belirsiz diye.Tıpkı kaidonun sinirlenip balyozu kafaya indirmesi gibi.

Gözünü açacak Reis rahat olun :mincika:

@Aiden şimdiye kadar Süpernova tekleyen bir Zoro var bir Amiral var ki o bile iki yıl önce teklemişti.

Luffy saçmalığını süpernovadan saymıyorum onu sayarsak CC bile teklemişti o eziği.
Şaka diyorum ya :D Ben Killer Bee ovme için yazmistim onu :gamyon:

Burda Zoro Kingi alamaz, Jacki alamaz deniyor da dediğim gibi Odanin kalemi. Ashura-Snake Man falan açar indirir. Bunlar çizim sonuçta. Oda kicindan yazıyor, olay o.

"Tutmak" farklı "almak" farkli yanliz. Kaido degil Linlin'den bile kaciyor. Biz Luffy tek yer demiyoruz ki dovusur ama alamaz diyoruz. Ama nedense "tek yermis" gibi soylettirmek çok ilginc kaciyor.
Özellikle yorumun şu kısmına canı gönülden katılıyorum. Amirallere karşı şansı var ama oldukça ilginç kaçıyor :bilmem:

@Aiden ben de takılıyorum zaten xD ciddi bir şey yok gördüğün gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık