Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de kuş uçmaz kervan geçmez bir adada bütün gün babunlarla şarap içen adamlar niye seviliyor anlamıyorum mesela.
Ama herkesin bakış açısı farklı. Hepimiz farklı yerlere bakıyor, farklı şeyler görüyoruz.

Dediklerini şahsım adına da almadım bu arada. Çünkü bana çok anlamsız geldi en başından zaten.
Farklı insanlar farklı zevkler, farklı değerler.
O babunlar öğrenebilen babunlar. Taklit ediyor karşısındakinin tekniklerini. Boş beleş değiller. Tatsumaki falan yapıyorlar. Bir bakıma kendine karşı savaşıyorsun.

King'in meyvesi Godzilla serilerinde yer alan Rodan isimli canavardan esinlenilmiş olabilir. Çünkü Rodan, Pteranodon türü dinozor temel alınarak yaratılmış bir karakter ve yanardağların içinde yaşıyor. King için de Çılgınateş denildiğini düşünürsek, ihtimali var. Rodan da şu aşağıdaki arkadaş.

Çok karizma yaratık bu da ha.

Konuşulmuş muydu çok takip edememiştim tüm bölüm yorumlarını. Analizlere de bakmamıştım valla he :S belki amaneden reyiz fark etmiştir bilemiyorum. Zoro'nun Kamazo'yu indirdiği sahnede Kamazo'nun elindeki tırpan da kesilmiş duruyor ve bölüm bitiyor. 937 son sayfa.

938 ilk sayfalar.

Önce tırpanı kesilmiş gibi çizdi ama sonrasında aklına geldi Gyukimaru'ya aldırayım ben bu tırpanı kimse çakmaz dedi.
Gyukimaru'nun aldığı sopanın sap kısmı Kamazo'nun tuttuğu vakitten daha kısa. Yani unutmamış veya çaktırmama yapmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık