Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:artiz:
Hala iple hücre yapıldığını iddia ediyorsun ya ben ne diyim? :bilmem:
İple elektronik bir şey yapmak ve iple organik bir şey yapmak. Kalktın ikisini aynı kefeye koydun.
Hayır bir de adamın dediklerini çarpıtıyorsun.

Ya Law'un orada meyve yeteneğini bilmesine gerek yok. Azıcık düşünen biri organları dikebileceğini tahmin eder aslında. Law'un güvendiği şey, dikmesine imkan vermeyecek olması. O yüzden gamma knife'ın ardından peşpeşe güçlü saldırılar yapıyor. (Tamam Oda'nın açıklaması değil bu ama aksini iddia eden yoktur herhalde.)
Law'un bilmediği Doflamingo'nun bütün o saldırılara rağmen tekniğini başarabilecek güçte olduğu. Bunu bilmediği için de tıbbi açıklamayı yapıyor. Eğer Doflamingo bu kadar güçlü olmasaydı kurtulamazdı.
Bak bu senin kendi düşüncen. Oda'ya göre Law bilmiyormuş işte. Sorun buradan kaynaklanıyor zaten. Sen ısrarla Law, Dof'un kendini iyileştireceğini biliyordur düşüncesindesin. Ama öyle bir durum yok.

Bak bu senin kendi düşüncen. Oda'ya göre Law bilmiyormuş işte. Sorun buradan kaynaklanıyor zaten. Sen ısrarla Law, Dof'un kendini iyileştireceğini biliyordur düşüncesindesin. Ama öyle bir durum yok.
Ya bilse de bir önemi yok. O yüzden o konuda ısrar etmiyorum, yorumumu söylüyorum.
Benim ısrar ettiğim "doğal yollardan kurtuluşu yok" kısmı. Ama Doflamingo parçalanmış organlarını biraraya getirerek işlevlerini yerine getirmelerini sağladı. Gerisini de vücudu doğal şekilde yenilenme yaparak getirdi ve adamı iyileştirdi. He bu anında olmadı o ayrı. Muhtemelen haftalarca sürecek bir olay.

Bu konuda niye ısrar ediyorum. Çünkü iple hücre, organ yapılamayacağı için iyileştirmenin mümkün olmadığı.

İnorganik şeyden organik bir şey yapma işi atomların yaptığı şey. Bunu iple yapmak mümkün değil.

Ya bilse de bir önemi yok. O yüzden o konuda ısrar etmiyorum, yorumumu söylüyorum.
Benim ısrar ettiğim "doğal yollardan kurtuluşu yok" kısmı. Ama Doflamingo parçalanmış organlarını biraraya getirerek işlevlerini yerine getirmelerini sağladı. Gerisini de vücudu doğal şekilde yenilenme yaparak getirdi ve adamı iyileştirdi. He bu anında olmadı o ayrı. Muhtemelen haftalarca sürecek bir olay.

Bu konuda niye ısrar ediyorum. Çünkü iple hücre, organ yapılamayacağı için iyileştirmenin mümkün olmadığı.

İnorganik şeyden organik bir şey yapma işi atomların yaptığı şey. Bunu iple yapmak mümkün değil.
De o senin dediğin gerçek hayatta. :D

Law'ın teknikleri gerçek tıbbi terimlerde var diye biliyorum. Law gimme knife der. Tıpta gamma knife/ışın
Teknikler gerçek hayatla bağlantılı. Dolayısıyla Doffy'nin kendine yaptıklarını da Oda, mantığa uydurmuştur. @Notanymore katılıyorum. İple hücre, gerçek bir organ yapılmaz. Böyle bir şey normalde yok.

Gören de bu dünyayla hiç alakası yok bu serinin sanır.:bilmem:
La ciddi ciddi iple gerçek bir hücre, gerçek bir organ yapılabileceğine inandığını söyleme bana. :hoo:
Fantastik seri okuyoruz... O zaman seride şeytan meyveleri ile yapılan hiçbir şeyin olmaması gerekiyor. Ya da Zoro'nun kan kaybından ölmesi, Luffy'nin yıldırımdan dolayı tuzla buz olması gerekiyor diye gider bu.

Yeri geldiğinde seriye göre değerlendirip, yeri geldiğinde gerçek dünyaya geçmek olmaz yani. Manganın dünyasına göre değerlendirmek lazım.

Law'ın teknikleri gerçek tıbbi terimlerde var diye biliyorum. Law gimme knife der. Tıpta gamma knife/ışın
Teknikler gerçek hayatla bağlantılı. Dolayısıyla Doffy'nin kendine yaptıklarını da Oda, mantığa uydurmuştur. @Notanymore katılıyorum. İple hücre, gerçek bir organ yapılmaz. Böyle bir şey normalde yok.
Muhtemelen dof un yaptıgı hasar alan bölgeleri dikmek gibi bir şeydir tam anlamıyla onarabildiğini düşünmüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık