Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo'ya ne oldu?
Kidd-Hawkins ve Apoo ittifak yapmaya çalışırken Kaido üzerlerine düşmemii miydi? Neden Apoo'yu görmedik hiç?

Mihawkın seviyesi her geçen gün daha yüksek çıkma ihtimaline doğru gidiyor. Al kyoshiro. Mihawk bundan da güçlü. Veya king kılıç ustası ise mihawk ondan da güçlü.
Databok vs. onları geçelim şu kara kılıç olayı bile Mihawk'a çok şey katar. Tabi kılıcı kendisi karartması halinde. Ryuma gibi, akıttığı kanlar, aldığı galibiyetler neticesinde o kılıcın siyahlaşmış olması ihtimali var.

Databook'tan Mihawk lehine hangi bilgi çıktı ki? Çıkan bilgiler ya önceden bilinen şeyler, ya da yeni ama Mihawk aleyhine çıktı bana göre.

Kara kılıç olayı demişsin diğer mesajda. Ryuma, Hazan Suyu'nu kara kılıç yapmış ama Hazan Suyu ikinci nesil bir kılıç. Mihawk da kara kılıçtan bahsediyor, hadi yapmış olsun. Ama o kara kılıca rağmen seviyesi hala ortada. En basitinden önünde dört tane imparator var. Daha Yoru'nun Mihawk'tan önce de isimli bir kılıç olma ihtimalini göz önüne almıyorum bile.
Shanks'tan daha güçlü bir kılıç ustası beklemesi yeterli değil mi?

Kara kılıç olayında haklısın, ben sadece bir ihtimalden bahsettim.

Shanks'tan daha güçlü bir kılıç ustası beklemesi yeterli değil mi?

Kara kılıç olayında haklısın, ben sadece bir ihtimalden bahsettim.
Shanks'ten daha güçlü bir kılıç olayı da çürüdü biraz, o yüzden databook sıkıntılı demiştim. Bu rival olayı yok mesela databook'ta.

Edit: Bir önceki mesajı düzeltme amacıyla silmiştim, o yüzden tekrar o mesajı yazmıyorum artık. Yanlış anlaşılma olmasın.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık