Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Kata alır hatta gider Marco'yu Beckmann'ida alir ona laf etmem ama "Binegi yapar" demek abartı değil mi?
Bence değil çünkü Kata çok başka birisi olduğunu gösterdi hepimize. O inanılmaz görüş hakisi. Süper meyvesi filan derken aklımızı aldı. Unutamıyoruz hiçbirimiz Kata'yı.

Bence değil çünkü Kata çok başka birisi olduğunu gösterdi hepimize. O inanılmaz görüş hakisi. Süper meyvesi filan derken aklımızı aldı. Unutamıyoruz hiçbirimiz Kata'yı.
Marco'yu da evcilleştirir şeyide abartı yanlız. Tamam Kata'yı severim ama Marco'nun meyvesinin verdigi " surekli yenileme " avantaji ile asiri derece zorlayacaktir Kata'yi. Birde Kata'nin dayanikliligi biraz dusuk ne kadar dayanabilecek?

Üye silindi 1004

Marco'yu da evcilleştirir şeyide abartı yanlız. Tamam Kata'yı severim ama Marco'nun meyvesinin verdigi " surekli yenileme " avantaji ile asiri derece zorlayacaktir Kata'yi. Birde Kata'nin dayanikliligi biraz dusuk ne kadar dayanabilecek?
Kata'nın dayanıklılığı mı düşük? İnanmıyorum ben böyle bir şeye. Kata dayanıksız değildir. Marco'nun sürekli yenilenmesi o kadar da sürekli değildir muhtemelen.

Kata alır hatta gider Marco'yu Beckmann'ida alir ona laf etmem ama "Binegi yapar" demek abartı değil mi? Sağ kollar arasında uçurum veya evren kadar bir güç dengesi falan olsa tamam diyeceğim ama hepsi de yakın birbirine.
Öncesindeki cümleye takılmadın da hocam buna mı takıldın yani.Tabii ki de abartıyorum.Ne kadar var fark olabilir sanki iki sağ kol arasında :D Kata'nın dayanıklılığı da düşük falan değil.Darbe pek yemeyen biri olmamasına rağmen g4ten en fazla darbe alan karakter kendisi.

Kata'nın dayanıklılığı mı düşük? İnanmıyorum ben böyle bir şeye. Kata dayanıksız değildir. Marco'nun sürekli yenilenmesi o kadar da sürekli değildir muhtemelen.
Ayakta kalma manasında dediğim. Biraz uzak kelime kullandim aslinda. Kata darbe alır ayağa kalkar(Kendine kılıcinı saplamasında gorduk). Ama sürekli ayakta kalmak yorar.(Hem Luffy'nin hemde Kata'nin birbirine vurdugu bolumde her 2'sininde cani cıkmıştı) Marco saldırı atıp kaçacaksa ve Kata'yı cokca bekletecekse kazanabilir. Tabi Kata'nın Gözlem'den avantajı var. Marco saldırı atip kacarsa ve Gözlem Haki'nin odaklanma süreci ile calistigini anlarsa Kata'nin isi zorlasacaktir(Luffy'de oldugu gibi ama bu biraz uç ornek olabilir). Yani Kata'nın işi erken bitirmesi lazım.

Marco'nun hakili darbelere karşı yenilemesi varsa zaten bir nevi ölümsüz gibi bir şey olacağından haki saldırilarında yenileme yapamayacaktır muhtemelen (Garp'ın saldirisini alip kendisini yenilemeye birakacagina insan formuna donmesi ornek gosterilebilir)

Dediğim gibi Marco vurkaç yaparsa ve haki olayı dediğim gibi degilse ve Haki ile hasar alip yeniliyorsa Marco'nun kazanmasi daha yuksek. Sayet Vurkac yapmayip Haki olayi dedigim gibiyse Kata kazanabilir. Ama gidip evcilleştirip Doğaya salacak kadar değil :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık