Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ceviride "Kara Köpek" olarak geçiyor. Nedense Oda hakkını veren bir ad seçmiş. Neyse efenim.
---------
Sorum vardı. Şu Boy olayı tam olarak neyle ilgili? Amirale veya komutanlara bakiyorsun hepsi 2.8 3 boylarında ama korsanlara baktigimizda(Istisnalar haric 'Wb,Kaido,Roger,BM,Katakuri,Smoothie v.b') haric kisilerin boyu dusuk? Marco Aokiji'ye tekme atiyor ama Aokiji'nin yarisinda bile değil. Yasadigi mekan diye dusunuyorum bilgi var mi bu konu hakkinda?

Luffy'ninde bir 2.7, 2.5 civari olmasi gerekir Babasi ve Dedesi 3 , 2.5 civari ama Luffy 1.5 1.6 falan.

Ceviride "Kara Köpek" olarak geçiyor. Nedense Oda hakkını veren bir ad seçmiş. Neyse efenim.
---------
Sorum vardı. Şu Boy olayı tam olarak neyle ilgili? Amirale veya komutanlara bakiyorsun hepsi 2.8 3 boylarında ama korsanlara baktigimizda(Istisnalar haric 'Wb,Kaido,Roger,BM,Katakuri,Smoothie v.b') haric kisilerin boyu dusuk? Marco Aokiji'ye tekme atiyor ama Aokiji'nin yarisinda bile değil. Yasadigi mekan diye dusunuyorum bilgi var mi bu konu hakkinda?
Aka kızıl demek değil mi yaw? Akagami no Shanks, Akaashi no Zeff falan. :/

Boylar ise değişik. Misal Roo ilk bölüm Shanks kadar iken MF'de Shanksden hallice uzun. Teach desen öyle. Mantığı yok gibi

Aka kızıl demek değil mi yaw? Akagami no Shanks, Akaashi no Zeff falan. :/

Boylar ise değişik. Misal Roo ilk bölüm Shanks kadar iken MF'de Shanksden hallice uzun. Teach desen öyle. Mantığı yok gibi
-inu eki anlamı değistiriyor olabilir.

Boylardan kastım şu mesela cok orantisizlik var. Luffy ornegini tekrar diyecegim ama Babasi ve Dedesi 3,2.5 civari ama kendisi 1.6. Wb tayfasinda da oyle Marco,Vista v.s. diger yandan Amiral veya Filo Amiraline bakiyorsun oda 3,2.7 civari. Wb'de insan ama o bozuyor.

WCI'da çok güzel gidiyordu taki bomba patlayana kadar.Oda'nın zaman atlaması sonrası bir arcı kusursuz işlediğini hatırlamıyorum.
Bu konuda tam tersini düşünüyorum. Bence bomba patladıktan sonraki kısım öncekine göre daha güzeldi. Katakuri vssi, Sanji ve Pudding'in pasta yapması, Oven ile dövüş, gemiyi koruma filan. Big Mom'ın gücü çok kısıldı o sıkıntılı bir kısımdı.

İlk bölüm daha sıkıcıydı. Luffy vs Cracker, şu saçma ormanda oyalanmalar. Sanji'nin ailesi ile nefret tazelemesi, Luffy'nin hapis tutulması filan daha sıkıcıydı düğün sonrasında olanlara göre. Big Mom ve tayfasının bizimkiler poşet etmesi vardı güzel olan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık