Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, Killer’ı her şekilde gömer. Adam gayet güzelce dövüşüyordu sanki dövüşmeyi unutmuş gibi acıtasyon kasmayın. İradesinin kırılması bile bu adamı Zoro dan daha aşağı yapar. Gerçi Zoro’nun marifetini bile Killer’a handikap diye yazılıyordu komik :D

Zoro, şakasına da olsa Luffy'ye hiç vurmuş muydu? Whiskey Peak'taki dövüşlerini saymıyorum. Orada Luffy saldırmıştı zaten. Onun dışında, Luffy vurmadan önce Zoro'nun vurduğu oldu mu hiç? Bilen var mı?

Zoro fanlarının canı yine sıkılmış. Günlük abartma seansları başlamıştır.:D
Abartma mı, Zoro o dövüş esnasında hem başka biri ile uğraşıyordu bu da yetmedi üzerine iki tane de kollaması gereken kişi çıktı xD

Buna rağmen bastı Süpernova'ya teki geçti :ehe:

Tabi sen alışmışsın karşı taraf aleyhine 10 binlerin bizim ekipteki şahsa(lütfiye) yardım etmesine bunları anlıyamıyorsun :ehe:

Kamazo'nun Killer olduğunu öğrendiğimiz bölüm söylediğim gibi Zoro bu serinin Tanrısıdır :gamyon:

Abartma mı, Zoro o dövüş esnasında hem başka biri ile uğraşıyordu bu da yetmedi üzerine iki tane de kollaması gereken kişi çıktı xD

Buna rağmen bastı Süpernova'ya teki geçti :ehe:

Tabi sen alışmışsın karşı taraf aleyhine 10 binlerin bizim ekipteki şahsa(lütfiye) yardım etmesine bunları anlıyamıyorsun :ehe:

Kamazo'nun Killer olduğunu öğrendiğimiz bölüm söylediğim gibi Zoro bu serinin Tanrısıdır :gamyon:
Allah'tan Kamazo'yu yenmiş. Yoksa hala Pika üzerinden öveceğdiniz.:D Yalnız tek attı ama teki de yedi.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık