Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Aiden Jack'in yaşının da açıklanmasıyla mevcut yonko 3.adamları arasındaki en zayıf kişi olduğunu düşünüyorum.Sen ne düşünüyorsun bu konuda ? Zoro'nun komutan indirmesi daha da anlam kazanır hem.
Benim yorumumu biliyondur zaten.

Jack'in hiçbir şekilde Crackeri almasının yolunu düşünemiyorum. Cracker net olarak üstün. Queen de Smoothieden üstün gibi duruyor.

Ha en zayıf mı, Yasopp olabilir belki. Shanks ve Teachleri görmek gerek.

Van Augur ve Yasoppa YC3 dersek Jack bunlardan aşağı değildir gibi.

Benim yorumumu biliyondur zaten.

Jack'in hiçbir şekilde Crackeri almasının yolunu düşünemiyorum. Cracker net olarak üstün. Queen de Smoothieden üstün gibi duruyor.

Ha en zayıf mı, Yasopp olabilir belki. Shanks ve Teachleri görmek gerek.

Van Augur ve Yasoppa YC3 dersek Jack bunlardan aşağı değildir gibi.
Queen Smoothie'den önde olduğunu kanıtlayacak bir şey göstermedi bence.Son bölümde Queen'in zehirli silahlar yaptığından bahsediyor muhtemelen lakabıda bundan geliyor ama Smoothie'nin zehir sıkma olayı falan var baya denk gibi çıkacaklar gibi geliyor bana.Jack konusunda ise Cracker,Vista,Yasopp'dan net bir şekilde güçsüzdür diye düşünüyorum.Teach'in tayfasındaki 3.adamdan şu an için güçlü olabilir ama.

Queen Smoothie'den önde olduğunu kanıtlayacak bir şey göstermedi bence.Son bölümde Queen'in zehirli silahlar yaptığından bahsediyor muhtemelen lakabıda bundan geliyor ama Smoothie'nin zehir sıkma olayı falan var baya denk gibi çıkacaklar gibi geliyor bana.Jack konusunda ise Cracker,Vista,Yasopp'dan net bir şekilde güçsüzdür diye düşünüyorum.Teach'in tayfasındaki 3.adamdan şu an için güçlü olabilir ama.
Bence Jack > Vista. Ki Vista 3. adam değil gibi. Onun ayarı Jozu. 2. komutan ölse de var oldu WB'de.

Jozu > Cracker > Jack > Dürbün Tayfa derim

Queen vs Smoothie olsa o zehir zaten kafadan işe yaramiyacak da BM'ye düşmedi. Sağlam baya. Bak bu zehir olayı tam Smoothielik. Tam izlenmelik vs aslında.

King ve Katakuri aşağı yukarı denk çıkar belki de ben orda da Katakuri diye düşünüyorum.

Bence Jack > Vista. Ki Vista 3. adam değil gibi. Onun ayarı Vista. 2. komutan ölse de var oldu WB'de.

Jozu > Cracker > Jack > Dürbün Tayfa derim

Queen vs Smoothie olsa o zehir zaten kafadan işe yaramiyacak da BM'ye düşmedi. Sağlam baya. Bak bu zehir olayı tam Smoothielik. Tam izlenmelik vs aslında.

King ve Katakuri aşağı yukarı denk çıkar belki de ben orda da Katakuri diye düşünüyorum.
Linlin'e karşı düşmemesi bence pek abartılacak bir şey değil :D Kadın vurmadı bile zaten orda.Smoothie boyutunu artırabiliyor,Queen'in zoan haline karşı koyabilir.Saldırı gücü fazla gibi duruyor zaten.Güzel vs olur harbiden de Queen vs Smoothie.Olay Smoothie'nin fiziksel gücü ve hızında biter gibi ama bence.Meyvesi sayesinde de zehirli silahlardan etkilenmez.Aslında baya baya ctliyor Queen'i Smoothie :D

Linlin'e karşı düşmemesi bence pek abartılacak bir şey değil :D Kadın vurmadı bile zaten orda.Smoothie boyutunu artırabiliyor,Queen'in zoan haline karşı koyabilir.Saldırı gücü fazla gibi duruyor zaten.Güzel vs olur harbiden de Queen vs Smoothie.Olay Smoothie'nin fiziksel gücü ve hızında biter gibi ama bence.Meyvesi sayesinde de zehirli silahlardan etkilenmez.Aslında baya baya ctliyor Queen'i Smoothie :D

Çok can yakacaklar :a:

Çiziliyor aslında harbiden. Zehir olayı da Smoothie'yi zerre etkilemeyen mevzu aslında.

Çok iyi vs olurdu. Boyunu büyütmek için Queenin gerzek askerleri de var. Biraz Wanoda Wanolulara kılıç şov yapsın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık